STARŠÍ NOVINKY, TENTOKRÁT SE SPOLU BUDEME PROPADAT OD Června ´2001 STÁLE HLOUBĚJI.....
Prosinec 2000, NoC a dále nazpět...
NEBOJTE SE, TAK STRAŠIDELNÉ TO SNAD NEBUDE !!!
 
STŘEDA 27.06.2001
Ahoj, přejeme vám skvělý prázdniny! Tady je něco málo od
Ahoj, přejeme vám skvělý prázdniny! Tady je něco málo od nás...
1) Dnes startuje nová soutěž! Výhra 2 vstupenky na SAZAVAFEST 2001 (10-11/8/2001) v celkové hodnotě 700Kč
    Otázky jsou velmi jednoduché a zaberou maximálně 1minutu. SOUTEŽ

2) Pozor malá změna v datech obou koncertů:
    ST 8.8.2001 - NOC (jako host) + DJ + Gothic party - Praha - Rock café - 20:30
    SO 11.8.2001 - SÁZAVAFEST - NOC vystoupí od 17:50 - 18:30

3) Stáhni si ukázku nové skladby - dopisy reincarnation remix 2001. Kliknutím na odkaz si v našem mp3 oddělení můžes stáhnout ukázku! Celá skladba by měla vyjít v červencovém vydání časopisu REPORT (brzy bližší info).

4) Federální kriminální ústředna NOC pátrá - po dalších členech / stálých spolupracovnících do našeho "anštáblu" !!! Pomozte nám prosím!!! Zde najdete bližší info hledaných :
NOC HLEDÁ další členy:
kytaristo-klávesáka-vokalistu, DJ (na scratching do pár skladeb), perkusistu
Pokud víte o někom fajn, kdo by se k nám mohl hodit, pošlete mu, prosím, link na stránku: http://noc.musichall.cz/inzerat.htm kde jsou k dispozici všechny detailní informace (včetně kontaktu)

5) zde najdeš pár nových foto z loňského posledního koncertu

6) Výsledky obou soutěží opravdu už příští týden....
    To už bude více času na všechno.... Výsledky MINIQUIZU budou opatřeny vtipným komentářem - proto ty
    nekonečné průtahy... Tak zatím!
 
 
ÚTERÝ 29.05.2001
Dnes jen hlavní novinky s příslibem obsáhlejší aktualizace příští týden! 2 nejbližší koncerty NOCi,     7.8. Praha Rock café - premiera projektu IN FUSION,
                                             11.8. SÁZAVAFEST - cca 23:30 - ihned po Moneky Business! - v rámci projektuIN FUSION
                                             program je dost našláplý, posuďte sami: Monkey Business, Anna K, Tatabojs, Lenka Dusilová,
                                                                                                        Colorfactory, velmi slibný projekt IN FUSION
                                                                                           Lenka Dusilová, Tata Bojs, Gladiátor,.....
                                             (Snadná doprava z Prahy vlakem, MHD, dokonce i letadlem! :-) ) Podívejte se na festivalové stránky www.sazavafest.cz)
Na podzim chystáme konečně větší turné po ČR!!!
A na Vánoce už chceme prodávat naše nové CD (cca 6 skladeb)!!!
Andrzej tento týden dodělal skladbu, Dopisy (verze 2001 - minimum depression mix) - tato skladba (možná ještě s něčím od NOCi)
  vyjde v hudebním časopisu REPORT (dříve Rock Report) jako příloha na CD (na CD bude spoustu dalších kapel, např. Ivan Král, ...brzy více info...)
ze skladby Dopisy dodáme příští týden zatím alespoň slibnou ukázku v mp3
pro ty kdo neviděli sestřih z březnové koncertu na ČT v Noci s Andělem zde chystáme mpeg verzi ke stáhnutí
příští týden si dáme sraz tady, ok? mějte se moc fajn a naviděnou nejen na našich www!
 
 
STŘEDA 04.04.2001
MIMOŘÁDNÝ UPDATE! NOC s Andělem - 7.4. CT2 od 23:00 Bude tam i NOC a rozhovor s Andrzejem!!! Pokud chcete vidět televizní sestřih z povedeného charitativního festivalu INMUSIC 18.3.2001 v Lucerna Baru,
koukejte se v SOBOTU 7.4. od 23:00 ČT2 na NOC s Andělem. Mimo jiné zde bude i krátký sestřih z vystoupení NOCi a také několik útržků z rozhovoru přímo s Andrzejem. Tak to určitě nepropásněte!!!

UPOZORNĚNÍ - Pokud jste si ještě nestáhli všechno, co jste chtěli z našeho NOČNÍHO MP3 archívu, tak si pospěšte, všechny skladby od The Cure totiž
příští týden už asi neavěky odstříhneme!!!!

  Víme, že se všechno strašně vleče a moc se toho neděje, ale máme toho opravdu každý šíleně moc, takže to ještě nějaký čas prosíme takhle vydržte... chystáme pro vás totiž opravdu něco moc pěkného!!! (nové CD :-))) ). Tak ať nám takhle pěkně svítí sluníčko aspoň do září!!! Je to fantastický chodit zase v tričku, to víte, že máme rádi temnoty, ale když vylezeme po zimě z našich nor, děr a magických ulit, tak nás to sluníčko tak omámí a opije, až z toho zase načerpáme nečekaně novou noční energii :-))) Všímáte si jak se postupně i my oblékáme do veselejších barev??? I náš web takto oblékáme, asi se měníme, kde jsou ty časy, kdy jsme s bámou trávili celé noci chmurnými představami :-)))

A Co vás tedy čeká už velmi brzy???
-Vyhlášení výsledků 2 soutěží!!! (Opravdu už to bude velmi brzy!!)
-Nové fotky z našeho posledního loňského vystoupení (díky Míro.Longface!!!)
-Aktuality o tom, co děláme a možná už ukázky Andrzejova demosnímku Dopisy (new version happy mix) a také extended remixu NEBOJ!
 Příští týden také začínáme pracovat všichni společně!!!! zatím plánujeme nahrát novou verzi Eulalie (tu jsme si docela zamilovali) navíc je nyní
 okrášlena skvělým Pepinovým rapem!!! a také chceme konečně pořádně nahrát skladbu Červnec, kterou jsme nahráli kdysi na MC V trávě,
 ale to byl spíš takový akustický pokus....
 
PONDĚLÍ 19.02.2001
a ČT 15.02.2001
DNES TU NAJDETE CELOU ŘADU NOVINEK (víme, že už bylo na čase)
PRO SNAŽŠÍ ORIENTACI ZDE NAJDETE JEDNOTLIVÉ NADPISY KAPITOL (I S NAVIGACÍ)
Poděkování
Noc ve "4" / "5" ?
Koncert 18.3.2001 a náš nový manažer a agentura!
MINIQUÍZ - bude 8.3.2001 uavřen - hraje se o 2CD!
Novinka - raritní CD Bonus Suma
Včerejší fotbalový zápas mezi NOCí a Mezi proudy
4.výročí NOCi, Alpy, mp3, příští aktualizace, vyhlášení a tak
Doplněná a okomentovaná aktualizace z prosince (tuny MP3)
Pište nám další (nejlépe obdivné :-)  ) EMAILY!V první řadě bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám občas něco milého napíšete a podporujete nás. Díky moc! Taky nám moc chybíte!
NOC ve "4"/"5" - už zkoušíme - 18.3.2001 koncert v LMB!? Oba titulky jsou pravdivé, je to vskutku tak! Asi před měsícem jsme začali znovu zkoušet po více než půlroční "zkušebnové a koncertní" pauze... No jo, zkoušíme už měsíc, už je to tak!Do sestavy NOCi přibyl nový bubeník - je jím Petr Hölgye! Jsme skoro kompletní, sháníme sice ještě 5.člena NOCi, ale jelikož to vůbec není žádná legrace, nevíme kdy nás bude 5!!! Potřebujeme ještě univerzálního člověka kamarádo-kytaristo-klávesisto-sampleristu (to je příšerné slovo, co?). Ale jsme připravení hrát i ve 4, pokud nám to bude vyhovovat.. (V NOCi jsou dokonce i takové hlasy, že to ve "4" vůbec není špatné... Ale to teprve uvidíme..) V současné době secvičujeme některé novinky i starší skladby, které zase trošku předěláváme podle našeho současného gusta... Tu a tam si pozveme do zkušebny nějakého kandidáta na 5.člena, ale koncert 18.3.2001 odehrajeme tak jako tak (podrobněji viz o kousek dále) A co zkoušíme? Předěláváme skladbu DOPISY, kterou už jsme nehráli pěkně dlouho, ale verze happy new remix - jak jim říkáme - je v podstatě skoro nová písnička - navíc dost pohodová, takže v ní staré DOPISy pozná jen opravdový znalec NOCi, dále pracujeme na méně drastickém remixu Pod římsou - což je pohodovka ještě většího kalibru... Vůbec se tak nějak dostáváme do pohodovějších vod, ale to musíte vidět až na vy na vlastní oči.. S Petrem taky zkoušíme starší skladby a začínáme pracovat na nových písničkách, které Andrzej postupně nosí na demáčích, zde zatím aspoň některé pracovní názvy: "Léto končí", "Psycho", "Stínohry", "Moucha" ... (bůví co z toho ještě bude...)
(Pokud v tom máte trošku nepořádek - současná sestava NOCi je: Andrzej- kyt, klav, zpěv Pepíno - klávesy, zpěv (už brzy i sampler!), Báma basa a Petr Hölgye - bicí a perkuse)

KONCERT 18.3.2001! a IN PROMOTION!
Dostali jsme se pod manažerská křídla našeho prvního opravdového manažera PAVLA a jeho slibné agentury INPROMOTION. Pavel je náš dávný fanoušek přibližně z éry DOPISŮ, ne že by nás už tenkrát obdivoval bez výhrad, ale cítil, že v nás něco je :-))) Zkrátka si od stávající situace slibujeme mnohé!
Plod Pavlovy práce je také současná
CHARITATIVNÍ AKCE POŘÁDANÁ NA PODPORU POV KTERÁ SE USKUTEČNÍ V NEDĚLI 18.3.2001 od 16:00 v pražském LMB, je pro nás velká čest, že celou akci budeme patrně uzavírat, jsme přece NOC, ne? měli bychomzačít hrát okolo 22-23hod.
INPROMOTION se pro tuto akci podařilo sehnat podle našeho názoru značný počet hvězdných kapel a interpretů! Na festivalu tedy kromě NOCi
zahrají např. Richard Müller, Chinaski, Colorfactory, L.Dusilová, ..., Eggnoise, Mezi Proudy, ... Určitě se přijďte podívat nejen na nás! Šíleně se na koncert těšíme... snad to všechno stihneme, naše vystoupení bude trvat asi 30-45 min.

Soutěž MINIQUÍZ
1) Bude uzavřena a slosována ve čt 8.3.2001 na počest našeho 4.výročí (slavíme jej vždy 26.02)
2) Původně jsme nečekali, že se vůbec někdo do takové blázniviny zapojí, takže jsme mile překvapeni, že máme přes 20 většinou velmi
    duchaplných odpovědí... Po slosování zde zveřejníme i odpovědi každého z nás na dané otázky a podle našeho názoru velmi zábavný souhrn
    a statistiky z vašich příspěvků, jak je naším dobrým zvykem
3) Určitě se do soutěže přihlašte, protože jsme se rozhodli výhru zdvojit z 1xCD na 2xCD BONUS SUMA (o co případně přicházíte - viz další odstavec)
    V soutěži je přihlášeno "teprve" 24 lidí (stav 19.02.2001) - vaše šance být vylosováni jsou tudíž dost velké!
4) Pokud jste již do soutěže zapojeni, zde se můžete přesvědčit, jste-li na seznamu akceptovaných odpovědí...

CD Bonus SUMA info - Možná že někteří z vás vlastníte Cd Suma, které jsme sice nikdy neprodávali, ale občas jej bylo možné sehnat jako podpultovku nebo vyhrát v soutěžích... Nyní chystáme speciální limitované vydání CD (to bude brzy velmi cenná rarita!), které jsme nazvaly BONUSSUMA a bude zcela nadupané, najdete na něm dohromady 20 skladeb! Z toho 5 dosud nevydaných "studiovek" (=2novinky, 1 remix, Perlu v angličtině, 1 cover), kompletní CD Příslib, Dopisy a V trávě + 3 live skladby! O prodeji neuvažujeme, za to však jej budete i nadále moci získat v soutěžích apod... (doufáme, že nebudeme něco muset vypustit kvůli stopáži, čeká se totiž ještě na dodělání skladby Dopisy (new happy mix) a Neboj (extended remix)... Při této příležitosti bychom také rádi upozornili na několik posledních kusů CD Příslib na skladu, zde si jej můžete objednat za pouhých 99Kč...

01. Dopisy (new happy remix - absolutní novinka)Toto je jen předběžný design! Tentokrát jej má na starosti Báma! Víme akorát, že bude dozelena... :-)
02. Neboj (nová skladba)
03. Baby screams (naše coververze skladby The Cure pro projekt PINK PIGGERS)
04. V peřejích (verze z CD Příslib)
05. Perla (verze z CD Příslib)
06. Pod římsou (verze z CD Příslib)
07. Nesmiřitelní (verze z CD Dopisy)
08. Dopisy (verze z CD Dopisy)
09. Dlouhé noci (verze z CD Dopisy)
10. Eulalie (verze z CD Dopisy)
11. Strach (verze z CD Dopisy)
12. V trávě - promoremix - (verze z MC V trávě)
13. Včera (verze z MC V trávě)
14. V trávě (verze z MC V trávě)
15. Červnec (verze z MC V trávě)
16. The Pearl (nikdy nepublikovaná demo verze Perly v angličtině)
17. Hadi (live)
18. Po hlavě (live)
19. Červnec (live)
20. Neboj (extended remix)

Včera se uskutečnilo dlouho očekávané fotbalové utkání mezi NOCí a MEZI PROUDY
Nejde si nevzpomenout na loňský debakl Mezi Proudy, tehdější denní listy se vyjadřovali: "NOC deklasovala Mezi Proudy..."
Ale jak to vše dopadlo letos při včerejším napínavém zápasu se dozvíte v dnešním vydání SPORTU (autor článku: Peter Bumrauk, (očekávaný výsledek 8:0 pro NOC se bohužel uhájit nepodařilo, ale...)

V plánu máme i velký kulečníkový turnaj, doufáme, že to dopadne znovu vítězně pro NOC! Mezi proudy mají vždycky velká ramena, ale když dojde na věc a prohrajou, tak jsou tak skleslí a smutní až je jich člověku od srdce líto...

4.výročí NOCi, Alpy, mp3, příští aktualizace, vyhlášení a tak
Báma s Andrzejem už toho tady v Praze mají dost, takže si příští týden jedou zalyžovat a odpočinout na hory do ITA, sníh snad bude, takže určitě bude i chuť si 26.února, ve 4.výročí existence NOCi, připít na její zdraví a budoucnost a také si zavzpomínat, jaké to před temi 4.roky bylo, když se kompletní NOC sešla kdesi v hospůdce na Vinohradech... Také se budeme těšit na koncert a vzpomínat na nedávná snadná vítězství, jakým bylo třeba to včerejší ve fotbale! (Pepíno s Petrem si budou muset ťuknout v Praze !)

Jestli si ještě vzpomínáte na totálně chaotickou aktualizaci 14.12. na našich stránkách, kdy už jsme nestihli detailněji popsat všech těch 20MB nových mp3, tak stiskněte a tady a uvidíte, jak jsme to dodatečně napravili a opatřili komentáři.

Vítězové ještě z loňské ´Velké soutěže´ budou vyhlášeni až v další aktualizaci (ještě tento týden), omlouváme se za nekonečné průtahy, ale fakt je s tím šíleně práce, (už je to momentálně hotovo, ale Andrzej ještě zapomněl jeden papír se jmény doma...)

Takže se mějte moc fajn! A nezapomeňte si zasoutěžit, postahovat MP3, s napětím čekat, jestli nejste mezi výherci soutěže, napsat nám něco a samozřejmě hlavně přijít 18.3. do LMB!!! viz výše!
 
ČTVRTEK 21.12.2000

Všem Vám přejem moc krásné Vánoce a ten Nejšťastnější Nový rok, který si vůbec jen můžete představit!
Snažte si co nejvíce odpočinout, potěšit své blízké, načerpat nové síly a být veselí, žádné stesky, hlavně nebuďte sami! Rozhodně si nepouštějte žádné depresivní desky (hlavně ne naše staré Dopisy :-))) ). Nekoukejte se na žádné strašidelné filmy, radši si pohrajte se svými malými vnoučaty :-)) nebo aspoň s dárky, které jste jim dali, ale přitom byste si je spíš přáli vy sami... (Máme na mysli vás Dívky, které jste dali svým malým bráškům rtěnky určené pro vaše rty atd...). Zkrátka se mějte skvěle... To vám přeje celá NOC! Andrzej, Báma a Pepíno! Snad se brzy všichni potkáme v Novém roce 2001. Podle horoskopů (ve které věříme na 3%) má mít NOC velmi dobrý rok :-)))
Všech následujících 11 nových mp3 si společně s těmi staršími můžete stáhnout 
v Nočním archivu, tato tabulka je pouze informativní
Neboj demo pro nové CD   ona písnička z loňského léta, původně se jmenovala vlci, celkem pohodová záležitost...
Hadi live   živá verze skladby, kterou jsme bohužel zatím ještě ve studiu nenahráli, ale pár z vás se na ní už ptalo, tak ji zde máte zatím aspoň v její syrové koncertní podobě
Červnec live   takhle tu písničku hrajeme teď, je o dost jiná a 1000xlepší než ta verze z MC V trávě
Po Hlavě live   naše starší depresivnější skladba o ošklivých věcech...
V peřejích live   jen krátká ukázka této příslibovské skladby provedené na koncertu
The Caterpillar live - unplugged   a už jsme u The Cure, jsme pyšní že jsme tuhle skladbu dokázali zahrát, máme ji moc rádi...
Just like heaven live - unplugged   jeden náš fanda si naší verzi spletl s tou z opravdického THE CURE unplugged (pustil si prý video s opravdickým unpluggedem a porovnával každou sekundu...)
Push live   Hráli jsme i tuhle pecku... To je fakt skladba, která by ze země zvednula i mrtvého
A Forest live   Klasika... vybírali jsme z více verzí, nakonec jsme vzali tuhle, ne ani pro to, jak je zahraná (je tam pár chyb), ale pro tu celkovou atmosféru
Disintegration live   Podobně jako u Forestu... Andrzej tam trochu převrátí text, ale celkově je to docela strhující? to necháme na vás...
A Night like this live   A Tuhle máme taky rádi... snad je to z toho také poznat

 

MP3 NOČNÍ ARCHIV - 20MB NOVINEK - DOCELA PALBA!!!
Co zde všechno naleznete??? Samozřejmě doporučujeme stáhnout si vše, ale vzhledem k předvánočnímu shonu a vašim skorvným modemkům někde doma v šestém poschodí začouzeného paneláčku vám doporučujeme to nejvýhodnější menu...
Naši novou písničku - NEBOJ.mp3 - rozhodně stáhnout!!!
Dále naše některé raritky a livky!! Doporučujeme stáhnout určitě live verzi Červnce (pokud neznáte jak ji hrajeme) a také skladbu Hadi (která vznikla přibližně v éře "Dopisů" - ale pravděpodobně ji ještě jednou pořádně nahrajeme!)
A konečně je tu i pár skladbiček v podání The Cure revival!
Doporučujeme The Caterpillar (unplugged verze), Disintegration, Push ....

Bohužel nám teď (NOCi) náš drahý MICROSOFT FRONT PAGE přidělal práce asi tak na 1 hodinu.... Rozhodila se grafika v MP3 archivu a všechny odkazy, nicméně pokud tuto zprávu již čtete, tak je aspoň to nejnutnější už OK... Spokojte se prosím alespoň zatím s tím nejhlavnějším.... brzy ještě textový update doplním.... tak si zatím aspoň vše stáhněte!!! Vaše NOC


ČTVRTEK 14.12.2000
VELKÝ UPDATE - JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!!!
Dnes zatím pá
Vzhledem k tomu, že už za pár málo dní tu máme Vánoce,a jistě jste také všichni zcela ponořeni do nakupování i očekávání..., i my jsme si pro Vás s dovolením přichystali také  pár delikátních dárečků!!! Všechny od nás dostanete už začátkem příštího týdne, takže nemusíte ani čekat na Štědrý den!!! A co to bude??? No pěkná řádka mp3!!! Přesněji?Premiéra našeho nového singlíku "Neboj", několik raritních skladeb a k tomu dost pestré množství živých mp3 z koncertů (tentokrát samozřejmě zapátráme i v nahrávkách The Cure revival). Vlastně už jsme zapátrali a byla to tedy pěkná fuška, slušně řečeno... Ale doufáme, že to aspoň trošku oceníte... ALE TO AŽ PŘÍŠŤĚ

Soutěž... 11 vítězů soutěží už máme vylosováno, ale vydržte to prosím ještě do příštího týdne..., dáme to sem všechno najednou... Vyhrálo se spostu cen, mezi jinými o 5x CD SUMAbonus (která bude obsahovat velice interesantní raritky), příště se dozvíte všechno... I když poměr holky/kluci při hlasování byl skoro vyrovnaný, tak měli zase ve slosovnání trošku větší štěstí dívky, výhry jsou v poměru 3kluci x 7 holek....

Zúčastněte se MINIQUÍZu!!!, měníme výhru na 1xCD SUMAbonus!!! Takže jsme vás snad motivovali více, o výhercích soutěže2000 už je rozhodnuto, co když nejste mezi nimi??? Takhle máte šanci zajistit téměř 80minutami napěchované CD!

Jinak v současné době Andrzej pracuje na skvělém remixu (spíš remake-u) skladby DOPISY, pokud vše půjde dobře, skladba bude hotova snad ještě do Vánoc, možná se objeví brzy zde na www a doufáme, že ji jako absolutní novinku stihneme zařadit ještě na CD SUMAbonus

Tuto neděli budeme mít další pracovní schůzku a příště se dozvíte, co bude dál.... o novém CD, konečně dalších koncertech a o slibné agentuře, pod jejíž křídla se přesouváme (V Nightmare byli hrozně nespolehliví a máme s nimi dodnes pár dost ostrých sporů :-))) )

Novotisíciletní přání příští týden! Ještě je čas, ne?

Také se těšte na nové www - na kterých se pracuje.... je to šíleně gigantický projekt, asi mírně slevíme, ale zato jej uvidíte dříve... (příště také další citron-art :-))) )

Tak se u nás určitě stavte příští týden! Nebudete litovat!
 
 
 

PÁTEK 13. A SOBOTA 14.10.2000
Je přesně za 15min půlNOC!!!! A update, jak jsme slíbili je tady jako na koni!!! :-))) Sice za 5minut 12!!! ale slib jsme dodrželi!!! Slíbený UPDATE tady máte jako na koni!!! (nebo se snad říká jako na dlani???) (a je to celkem koňská dávka!!! pokud se v polovině unavíte, přední lékaři nocáckého týmu radí, abyste si čtení tohoto updateu rozložili na více dní)
Možná se vám zdá, že jsme si každý museli užít skvělé prázdniny, že jsme se na NOC úplně vykašlali atd... Ale opak je pravdou!!! Jak je tedy možné, že se tady na webu nic nedělo??? I to vám zodpovíme, nebojte!!! Čím se tedy dnes budeme zabývat? Úplně vším podstatným... (Dnešní novinky připravil Andrzej)
-Jak je to se sestavou NOCi, jste stále ještě tři nebo už konečně svítá na novou (možná zas na pár měsíců funkční :-))) ) sestavu???
3členná NOC ze svých prázdnin na Divokém západu: vlevo Pepíno, uprostřed Andrzej, úplně vpravo Báma se svými Hatátitly!!!Oficiálně jsme stále jen 3, ale brzy možná budeme zase kompletní. Společně jsme se ale s klukama (Bámou a Pepínem) dohodli, že nechceme zatím nic moc zveřejňovat. Můžu vám zatím prozradit, že oba dva členové jsou lidé, kteří už se v bohaté historii NOCi mihli (celkem už bylo 9 nocáků!!! - takže prozatím na to radši nemyslete nebo uplatněte kombinatoriku ze 7.třídy obecné školy).  Chceme začít co nejdříve zkoušet zkoušet (zkoušet zkoušet tzn. jít zabydlet naši přes léto opuštěnou zkušebnu, opravit tam nějakou elektroinstalaci, do které zatekla voda a zkusit si zahrát se dvěma (možná jen s jedním) staronovýma nocákama, možná to ale vůbec nepůjde... A ani my, ani kluci ještě neví, jestli jo nebo ne.... Nechceme si hrát moc na záhady, ale..... Tak se opravdu zatím spokojte s tím, že jsme stále 3 smutní a někdy i veselí opuštění kowbojové...

POZOR NOVÁ MINI SOUTĚŽ

QUÍZ o 2xCD(19.2.2001 jsme vyýhru změnili z 1 na 2 CD) SUMAbonus (otázky s NOCí nesouvisí jen zdánlivě!)
Tato minisoutěž úzce souvidí s naší momentální smutnou veselostí, odpovězte prosím na 4 otázky zdánlivě s NOCí nesouvisející:
1.Měli(máte) jste raději Vinnetoua nebo Old Shatterhanda? A proč?
2.Plakali jste u posledních kapitol Vinnetoua???
3.Další odvěký problém: Máte raději A.Schwarzeneggera (napsal jsem to dobře?) nebo S.Stallona???
4.Za kolik (odhad) by se dal sehnat tak středně zánovní ale ještě dobře funkční autodrom???

Čekáme vaše odpovědi na všechny 4 otázky, MINIQUÍZ. Napište prosím nejen např. Mám rád radši Schwarzeneggera, ale i proč, do 4. otázky stačí uvést sumu peněz... Tento quíz otevíráme na neurčitou dobu, až nám přijde alespoň pár odpovědí... 1 výherce - nejvtipnější odpověď, 2. výherce vylosujeme !!! Během trvání quízu budeme zveřejňovat vaše aktuální preference a největší perličky...
(K odpovědím a zdůvodněním prosím připojte vaše jméno, e-mail a telefon nebo adresu)

ZDE ODPOVÍDÁM, ZAPOJUJI SE DO SOUTĚŽE!!!

Když už jsme u soutěží, tak zmiňme pár vět o naší "Velké Noční soutěži", která se již chýlí ke svému zdárnému konci!!! Celkem se do dnešního dne zúčastnilo přes 100 unikátních soutěžících!!! a to jsme nesprávné odpovědi a pokusy o vícenásobné vstupy zarazili!!!, ZDEnajdete kompletní seznam zařazených soutěžících ke dni 2000_00_12 (včetně).
UZÁVĚRKA - ve čt 16.listopadu 2000 v 16:00.  Pokud si hlavní výherce zvolil i některou skladbu od Cure a zrovna nebude mezi těmi, které celkově vyhrají, nacvičíme ji specielně pro něj... Pokud se chcete podívat, jak si skladby The Cure ke dnešnímu dni stojí, tak zde najdete aktuální graf.
5 Vedoucích skladeb:
1. Faith (26)
2. Charlotte Sometimes (23)
3. Burn (22)
4. A Letter To Elise (20)
5. There´s no If (18)
Skladby Trust a The Last Day of Summer jsme se již naučili a odehráli, proto jsme je vyřadili ze soutěžního klání...
Vůbec jsme nepočítali, že přední příčky obsadí takové temnoty jako je Faith apod.....A Burn, to je skvělá skladba, ale proboha jak jen se nám ji povede zahrát živě, ani samotní Cure si to ještě nikdy netroufli!!! Už se na to dost tešíme!!! No, nebojte za chvíli se dostaneme ke koncertům jak Noci, tak i k mimořádným koncertům The Cure revival, které vás jistě čekají, ale teď ještě něco důležitějšího....

Kauza nové CD, nekonečné trable, studia, remixy!!! a nové www NOCi
Vlk, Vlčík, ovšem u nás v noci jen ve verzi 4_37mix!!! :-)))Měsíc a 1 týden neúnavné práce se převtělil do zcela nové skladby NOCi!!! Pracovní název (opravdu jen pracovní! - VLCI4_37)
Andrzej: Tuhle skladbu jsem opravdu nahrával od konce července až do začátku září, klukům jsem ji pustil v září a byli docela mile překvapeni, ale já už to slyšel tolikrát, že to nedokážu objektivně posoudit... Bylo to docela zábavný. Když jsem všechny party nahrával po 20x, tak jsem si řek, že bych se měl do všeho obout a začít pořádně cvičit, jinak to nenahraju do konce života, ale nakonec jsem to tam přece jenom dostal... Kluci nakonec nepřijeli, i když mi to slíbili!!!, takže mi nezbylo než vzít do ruky všechno, co jsem měl po ruce a nahrát, míchat, masterovat sám Toto je další foto na volné téma Zuby v citrónu!!! Pořadové číslo 2!! Můžete přispět i vy!!!(díky Hadžimu za skvělé referenční poslechové studio!!!) až z toho vylezla ta písnička.... Orange je zatím to nejskrovnější domácí studijko, které si jen můžete představit, ale ten výslednej zvuk nahrávky není tak špatnej, (Radio 1 by to asi v pohodě pustilo)! Kdy toto demo uslyšíte??? Pravděpodobně až na našich nových stránkách... Klidně bych ji zveřejnil už teď, ale pak bysme zase neměli překvapit ničím jiným, až spustíme stránky a ty musí být bomba, máme na ně celkem dost dobrých a originálních nápadů a věříme, že do té doby, než je dotvoříme, bude i nějaká ta další skladba připravena!!! Takže toho pak najednou bude hrozně moc a v těch stránkách se budete moc několik dní pěkně rochnit!
Tak a teď pár věcí, které se přihodily a zapříčinily zpomalení spoustě dalších věcí: Den po dodělání zmíněné skladby se Andrzejovi totálně zhroutil počítač, odešel disk, na kterém bylo spoustu vele důležitých věcí - např. veškeré materiály z Příslibu, které jsme v červnu jeli přehrát ze studiového pásu do počítače, abychom se mohli pustit do tanečnějších remixů Příslibu, které jsme chtěli také co nejdříve publikovat... Smůla, všechno je fuč, všechno je v pr..... a vůbec PCčka jsou na h...., začínám si šetřit na MACa a doufám, že to vyřeší tisíc malejch nepříjemností, který jsou pevně spjaty s nedokonalostí Windows a s PC!!! Do KUFRU budeme muset zřejmě jet udělat vše znovu... :-((( (Ale představte si, jediný, co se uchovalo, byla ta nová písnička, zvláštní, ne???)
CD - s pracovním názvem - Zuby v citrónu - bude zřejmě obsahovat 4-6 skladeb novinek + remixy příslibu a možná některé starší přeremixované písničky. Momentálně jsme si stanovili tento úkol: přehodnotit naši minulost, vybrat něco, co má smysl, zkusit si s tím ještě vyhrát (podobně jako se z Eulalie stala Eulalie2000, teď zkouším udělat něco se skladbou Dopisy, zní to zatím docela slibně!) a pak do tohoto "revitalizačního" programu zařadíme i další starší songy.... Ještě nevíme, jak nové CD budeme nahrávat, možná částečně doma a ty nejdůležitější věci v nějakém pořádném studiu, to je teď ale druhořadé....

Kauza koncerty:
Moc nám chybí a to jsou teprve asi 4 měsíce, co jsme živě nevystupovali. Ovšem k tomu, abychom mohli živě vystupovat je potřeba pevná sestava, spoustu času na zkoušení atd... Původně jsme moc chtěli zrealizovat Vánoční koncert v Lucerna Baru, ale asi bysme to nestihli s úplně čistým svědomím, chceme vás šokovat bombovýma a promakanýma písničkama!!!
A co Cure revival??? Moc nás to vždycky bavilo a asi jsme se rozhodli, že tak 2 do roka, by byl docela dobrý nápad připomenout si staré dobré Cure, s tím, že máme chuť nacvičit spoustu dalších písniček, který jsme nikdy nehráli a taky je tu samozřejmě ten náš rest ze soutěže, která už bude končit.... Kdysi jsme se, jak si určitě vzpomínáte, zavázali, že zahrajeme ty nejvýše hodnocené skladby... Zřejmě to vypadá až na začátek roku/jaro 2001...

MP3
V našem Nočním archivu MP3 pribyla kompletní skladba PERLA, tím je celé CD Příslib volně dostupné ke stažení :-)))

Tak pro dnešek už to bude pomalu všechno!!! Ještě pár více či méně důležitých věcí!!!
-Něco pro hudebníky: Chtěli bychom vás upozornit, že v Praze vzniklo velmi levné a přitom velmi kvalitní HD-R studio MONTY (zde najdete veškeré vybavení, ceníky a další podrobnosti). Původně se měl na tomto projektu účastnit i Andrzej, ale vzhledem k časovému, finančnímu a celkovému zaneprázdnění v tom nechal Hadžiho samotinkého!!!! Ale možná se časem připojí...
Super HD-R studio MONTY

- Je pravda, že jsme i trošku odpočívali, ale přesvědčte se sami :-)))
-a na konec dnešních novinek pár blbůstek / věcí pro zasmátí: :-)))
-Pokud se chcete dozvědět něco více o našich ex-členech Járovi a Pájovi, sledujte pořad České televize Jája a Pája  :-))))

Motorová vozítka, to je naše!!!!!-Nejlepší zábava na světe je jízda autodromem, momentálně je to celkem naše dost oblíbená zábava. Vypilovali jsme to docela do dokonalosti, NoC a přátelé si většinou od nějakého "světského" pronajme autodrom  tak na 30 minut a vše může začít!  Aby to bylo co nejnapínavější, tak mezi sebou hrajeme "NA BABU", všichni proti všem, všichni na sebe řvou jména těch mometálně nakažených virem jménem baba: "Pepínoóó, bacha na Hadži, ať tě neskřípne v tom rohu... (Hadži=zpěvák Mezi proudy), atd...) je to fakt super, udělali jsme to už ve velkym počtu asi 3x!! Za největší slávy tohoto zbrusu nového sportu, jsme jezdili dokonce v  10 autíčkách.... Možná si někdy budete moc zajezdit s náma (ne, že by to byla nějaká výhra, ale zkrátka aby nás bylo víc :-))) - až budem jednou slavný, tak to dáme jako výhru nějaké naší soutěže :-) ), ale rozhodně už teď jděte cvičit, ať jste brzo stejně dobrý jako my.... Jedna dobrá rada: autodrom, (ale majitel tohoto a-dromu chodí moc brzo spát :-(((  ) co je blíž horské dráhy jezdí nejrychleji!!! No, tak takhle se bavíme, když máme koncerty na Výstavišti nebo v dohledný době žádný koncerty nemáme, naše přání by bylo hrát v tom největším Lunaparku na světě :-)))) a ne v tom polozrezivělym muzeíku.... (mohli by už taky objednat nějakej zbrusu novej autodrom, ne??? není to trošku srandovní říkat tomu, co tam je Italská rychlodráha???) Ale my jsme šťastní za to, co je.... Pokud někdy budeme mít obrovskou zkušebnu, tak si tam pořídíme klidně i ten starej a.drom, Za kolik myslíte, že by nám ho ňákej světskej odprodal???? AHOJ!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))
 
 
 
 
 
 
 

ÚTERÝ 10.10.2000
Slibujeme podruhé a doufáme, že naposledy!!!
Moc se omlouváme všem, kteří marně čekali (a stále čekají) na náši novou aktualizaci, kterou jsme slibovali už 4.9. (hanba!!!), nevíme opravdu co na to máme říct, jen snad to, že tento čtvrtek (12/10/2000) ji uvidíte na 123% a pokud ne, tak nás odsuďte, zavražděte na ulici, umučtě, zkrátka cokoli budete chtít..... :-))) Ten update zkrátka bude a dozvíte se všechno podstatné, co se s námi mometálně děje!!!! Snad jste si už nemysleli, že to s NOCí vypadá bledě???? Pamatujte, že stejně jako po každém skomírajícím dni vzejde nová noc, potud bude žít i naše i když menší a méně věčná Noc (zato ale s velkým N)!!!  A vy budete žít s ní!!! Žijeme heslem, co tě nezabije, to tě posílí, věřte, že děláme na nových skladbách, "sháníme"(proč je slovo "sháníme" v uvozovkách se dozvíte ve čtvrtek!!!) zbývající členy, Andrzej dělá na nových stránkách a vy to vše tady už možná docela brzy uvidíte!!!!!!!!
!!!!!!!!- Pokud jste nám odesílali vaše odpovědi do naší soutěže v rozmezí od 1.10. až 10.10. - zúčastněte se prosím znovu, v té době byl bohužel nefunkční náš e-mailový server!!! Je nám to fakt líto, ale snad ty výhry stojí za to!!!
!!!!!!!!- Pozor změnila se Andrzejova e-mailová adresa z andrzej@betonbau.cz (nyní již nefunkční) na andrzej@betonbau.cz (Pokud jste mi v rozmezí od 1.10. do 10.10. psali, pošlete mi prosím váš e-mail znovu!!! Díky. Těším se na váše mailíky, konečně budu moci také odpovídat!!! :-))) )
!!! - pokud ještě někde narážíš na věc, která ti na našich stránkách nefunguje, na špatný link, na špatný odkaz na e-mail (což se teď může vyskytnout), upozorni nás prosím, díky
!!!!!! - do čtvrtka máte poslední možnost stáhnout si BabyScreams.mp3 (více viz starší novinky)
Tak pro dnes je to vše.... VE ČTVRTEK TOHO BUDE ZNAČNĚ VÍCE!!!! AHOJ!! MÁME VÁS FAKT MOC RÁDI!!!


PONDĚLÍ 4.9.2000
AKTUALIZACE našich WWW!!!JEŠTĚ TENTO TÝDEN
PŘIBUDOU NOVINKY, DOZVÍTE SE, JAK TO VYPADÁ S NOVÝMI NOCÁKY!!!, NOVÉ MP3 (TAKÉ VIZ DÁLE), JAK TO VYPADÁ S KONCEM NAŠÍ SOUTĚŽE!!!
MOHOU SE TĚŠIT TAKÉ VŠICHNI Z VÁS, KTEŘÍ NÁM BĚHEM PRÁZDNIN NAPSALI, omlouváme se, že jsme odpovědět nestihli dříve, ale lépe pozdě něž nikdy!!!
Co SE TÝKÁ NOČNÍHO MP3 ARCHIVU, pokud jste si ještě nestáhli vše, okamžitě stahujte, jelikož na jistou dobu MP3 zase přehodíme, sover verze od THE CURE BABY SCREAMS už také nebude dostupná, ale tak neplačte, do budoucna se máte opravdu na co těšit!!! TAKŽE JEŠTĚ TENTO TÝDEN!!!


STŘEDA 19.7.2000
Ahoj všichni kamarádi!
Pár čerstvých novinek: Báma i Andrzej se vrátili ze svých krátkých dovolených (Pepína teprve čeká). "Docela jsme si odpočinuli, ale po pravdě řečeno jsme měli pocit, že je spíš podzim, zima nebo krutě studený jaro, no nic moc, naše nedávné předpovědi s notebookama na pláži nám moc nevyšli, snad to bude už brzy lepší.." První snímek z naší kolekce: ZUBY V CITRÓNU. Příště uvidíte další!
No ale tohle už se vás týká mnohem víc: Zítra jedeme na jeden den do studia Kufr, kde budeme pilně samplovat různé party ze studiového pásu (zpěvy, bicí, basy, kytary) z našeho zatím posledního dema Příslib . Na novém CD (jak už víte s pracovním názvem Zuby v citrónu :-)))  totiž najdete jako bonus i pár remixů Příslibu... (budete tancovat, jak jste ještě netančili :-)) )
Jakmile zítra navečer dokončíme nezbytné práce ve studiu Kufr, Andrzej se okamžitě odebere do našeho studia Orangena Praze vzdálenou samotu, kde nejprve on sám a jakmile to bude možné tak aspoň na pár dní i Báma s Pepínem začínáme pracovat na našich pracovních demosnímcích k novému CéDéčku. Takže nám držte palce!!!
Konečně slibovaný článek z letošního BigBengu, kde se kromě jiných Cureáků k pár otázečkám vyjadřuje i Andrzej, najdete zde...
Pokud si chcete přečíst celý článek BIGBENGU, koukněte se sem...  (Nutno podotknout, že jako obvykle nevyšel úplně tak, jak byl napsán, takže pokud si chcete přečíst i to, co se do článku nakonec nevešlo, zde se můžete kouknout na přesné úplné původní znění článku...)
Celý článek nascanovaný z BIG BENGU č.6 (511kB :-((( )
Andrzejovo úplné původní znění 1kB :-)))
Ještě více o této kauzičce se můžete dozvědět ještě v našich Otázkách&Odpovědích.
 

Máme toho ještě dneska hrozně moc, víme, že byste si přáli, abychom tyto stránky aktualizovali mnohem častěji, my také, ale věřte, že momentálně vůbec nezahálíme, tvrdě pracujeme na nových písničkách! Ale klidně nám pište nadále vyhrožující e-maily a připomínejte nám aktualizace, určitě se polepšíme! Brzy nashle!!!
 

STŘEDA 5.7.2000
Tak doufáme, že už si užíváte někde hezky na pláži, možná s sebou máte někdo už i notebook s připojením na internet, takže pokud jste se dostali až sem, tak by vás náše aktualizace mohla celkem zajímat(samozřejmě že bude zajímat všechny fanoušky NOCi! nejen ty s notebookem na pláži, nečekejte zde download nějakých driverů do notebooků :-))) )
V uplynulém červnu jsme odehráli poslední 4 koncerty NOCi ve stávající sestavě. Definitivně se nyní loučíme s kytaristou Filipem Míškem a bubeníkem Jonatánem Omerem. Nemějte nám za zlé, že jsme tuto záležitost drželi poslední týdny trošku pod pokličkou, ale to jen proto, že už jsme toho všeho povídání o všech problémech a různých strastech NOCi měli dost mezi sebou a ještě tím tak otravovat vzduch vám... Z určitých informací na našich stránkách však určitě víte, že problémy tu byly už dříve (poslední půlrok nestál opravdu za moc), byla snaha je i řešit, ale těch pár týdnů zpět už je doopravdy rozhodnuto, že budeme dále pokračovat zatím ve 3... Stávající NOC je tedy: Andrzej, Báma a Pepíno.A co tedy dál??? Jen na vysvětelnou: Sestavu jsme museli udržet až do odehrání posledního domluveného koncertu, koncerty se plánují několik měsíců dopředu, z toho plynou určité závazky do budoucna a tím tedy také určitá setrvačnost, děkujeme tímto také Filipovi a Jonatánovi, že vše proběhlo OK, že jsme v klidu dohráli všechny akce a že náš rozchod bude úplně kamarádskej... Mometálně si chceme dát pohov, klídek, žádné koncerty, žádné shánění nových Nocáků, žádné zdlouhavé nacvičování strých skladeb, zkrátka klídek, všechno pomalu přijde... ALE!!! V polovině července začínáme pracovat na našem dalším CD - demosnímku, pracovní název je ZUBY V CITRÓNU, motto nahrávání je: V KLIDU A V POHODĚ, s CD chceme být hotovi rozhodně před Vánocemi a s novým materiálem se samozřejmě co nevidět budeme snažit vrátit i na podia, postupně najdeme nové členy NOCi, nikam nespěcháme, naše studijko ORANGE funguje téměř bezvadně, takže co nám vlastně chybí??? NOVÉ CD by mělo obsahovat okolo 5 nových skladeb +nějaké taneční remixy písniček z CD Příslib, však vám budeme dávat vědět, jak se věci vyvíjejí!!!

Pro spestření vašich dlouhých prázdninových chvilek vám sem přinášíme konečně také slibované nocoidní WALLPAPERY plochu vašich computerů!!!!
Na fotkách jsme zde ještě v 5, takže to berte i jako malou vzpomínku :-)))
K dispozici jsou zatím 2 tapety, vyzkoušejte si obě, pokud se vám budou líbit, napište nám, přiděláme časem další...
  1024x768 729kB                           1024x768 577kB
  800x600  469kB                            800x600  390kB

Něco více o našich posledních uplynulých koncertech:
Pepíno o koncertu 21/6 v Rock café spolu s Mezi Proudy:
Rád bych poděkoval všem lidem,kteří byli na koncertu v RockCafé ve středu a musím říci,že jste byli všichni super. Vytvořili jste tak skvělou náladu,že bylo pro nás radost hrát a věřte mi,že to strašně pomáhá,když jsme všichni naladěni na tu správnou vlnu v pravej moment. Dále bych poděkoval touto cestou i za zvuk zvukaři z RockCafé (díky Roberte!),který se snažil,aby to bylo maximální a vím, že to není vůbec jednoduchý v klubu dosáhnout,aby ten zvuk byl skvělej. Toť vše a na všechny Vás, který nám držíte palce, se moc brzy těšíme.
Ahoj. Pepino.
Andrzej o posledních koncertech:
Ten utajený koncert 8.6. - Bylo to super, myslím, že snad naše první OPEN-AIR, lidi se rozjeli hned na začátku, V trávě bylo super, pak jsme také zahráli jednu z našich nejlepších verzi Doing The Unstuck!!!! Eulalie2000 působilo možná trošku depresivně (V peřejích jsme se pro zdejší publikum raději ani neodvážili!!!), ale tak to má být, venku už lítali docela komáři (nebo právě už dolítali???) a mušky, takže jsme celé vystoupení zakončili láskyplným Trust (to je tak nádherná skladba, škoda, že jsme ji místo Roberta Smithe nenapsali my :-(( )
Festival In Music Prague 17. a 18.6. - Vystupovali jsme zde po oba dny, první den jako The Cure revival, druhý den jako NOC, myšlenka celýho festivalu, kdy se měly představit mladé, nadějné, průbojné kapely se nám moc líbila,ale je škoda, že nepřislo moc lidí, venku bylo příjemně teplo, žádný vedra, no nic, no... Škoda taky, že zvuk nebyl moc dobrý (podle některých dost šílenej, to jsem si ale pak vynahradili ve středu v Rock café)... Zkrátka: Ten fesťák se moc nepodařil, ty lidi dělají opravdu hodně, snažili jsme se hrát, jak nejlépe umíme, ale nebudeme nějak zakrývat, že kdyby bývalo příslo takovejch aspoň 500lidí, tak nám to hrálo líp....
Na delší dobu poslední koncert 21/6 v Rock café spolu s Mezi Proudy:
Jak už píše Pepíno, zvuk byl tentokrát super, lidi taky, moc jsme si to užili, uběhlo to ale šíleně rychle. Začali jsme V peřejích a když jsem otevřel oči, tak už snad bylo Zatmění a pak už brzo konec!!! Nějak mám pocit, že mi to už teď začíná chybět... Doufám, že se vrátíme brzy, nezapomeňte na nás!!!

A co zde najdeš příště????
-Již dříve avizovaný článek o Cure v časopise BENG!, mimojiné zde pár glos vtiskl i Andrzej  - Bude zde otištěn!!!
-Jak to vypadá se soutěží, jaké skladby vedou!!!!
-Možná další MP3

Pro dnešek je to už všechno:
Mějte se moc krásně, užívejte léta, načerpejte enrgii, ať jste v zimě dlouho svěží!!! A především všem přejeme krásné NOCi!!!
 
 
 
 

ČTVRTEK 11.5.2000
-Tak, po týdnu konečně zase nové zprávy:
V květnu hlasujte znovu, i vy všichni, kteří jste nám hlas už dali!!! Kategorie OSTATNÍ - NOC !!!V květnu hlasujte znovu, i vy všichni, kteří jste nám hlas už dali!!! Kategorie OSTATNÍ - NOC !!!V květnu hlasujte znovu, i vy všichni, kteří jste nám hlas už dali!!! Kategorie OSTATNÍ - NOC !!!
-Ad Rock for People!!! V tomto měsíci - květnu pokračuje poslední kolo soutěže o účast na zmíněném festivalu!!! Díky vám jsme v současné chvíli na prvním místě v naší kategorii Ostatní, prosíme, dejte nám NOCi znovu svůj hlas, i vy všichni, kteří jste pro nás už v dubnu hlasovali, nyní můžete hlasovat všichni znovu... Od pořadatelů RfP můžete vyhrát znovu další ceny..... My na Rfp zkrátka chceme hrát, musíme se tam dostat!!! Díky všem!!! Musíme zlikvidovat všechny naše soupeře, rozmačkat je... Hlasujte, hlasujte, hlasujte!!!  Zde se jukni, jak si zrovna v této vteřině vedeme... Pokud používáš IE4 a výšší, můžeš Zde skouknout to samé, ale formou pěkného grafu...
-Noční MP3 Archiv už je opět ve dne/ v Noci přístupný všem posluchačům...
-Příštý týden zde přibudou další MP3 soubory!!!
-Najdete zde také pár nově-starších fotek!!

-Před sobotním koncertem jsme absolvovali krátké fotossession ´na pražském nábřeží´ s fotografem Václavem Pěkným, fotky zde na našich www uvidíte velice brzy. Toto focení však bylo spíše zkušební, další ´sessions´ chystáme záhy...

-O našich 2 minulých koncertech!
06.5.2000 - PRAHA - ROCK CAFÉ
Náš možná úplně nejdelší koncert (zde se můžeš podívat na všechny skladby, které jsme v sobotu zahráli), provázela skvělá atmosféra ze strany publika, i když nepřišlo tolik diváků jako obvykle... Ale znáte to, skoro 30 stupňů horka, prodloužený víkend, k tomu asi tisíc akcí v centru Prahy, takže jsme z toho vyšli ještě celkem dobře... I přes šílené vedro jsme hráli s maximálním nasazením a publikum to na 100% poznalo, 3x jsme se museli vrátit a přidávat... Od The Cure jsme premiérově zahráli The Last Day of Summer a Trust... Z našich mělo velký ohlas: Eulalie2000 (PEPÍNO se v této skladbě může konečně dosytosti předvést své jemné jazzové cítění)rozverně podané V peřejích, a V trávě.... ale snad se líbí i ten zbytek, že ano????
30.4.2000 - TOČNÁ - HANGÁR
Celkem narychlo svolaná akce... Vůbec jsme netušili, že budeme muset skoro celou naší aparaturu nosit temným lesem... (zvláště po koncertu a bez svítilen (čti: baterek) někteří členové NOCi tmu a NoC (s malým "n") dost proklínali, ale jinak to bylo fajn... Venku oheň, "čarodějnice", spoustu lidí, super výhled do dálky na Noční Prahu, trochu zima, zkrátka bývalá raketová základná se vším všudy a pirátská akce jak má být... Hráli jsme asi něco přes hoďku... A policijéééééééé bohužel nebo bohudík nedorazila!

Další novinky nejpozději příští týden! Ahoj.
 

STŘEDA 3.5.2000
-V SO 6.5. to v ROCK CAFÉ vypukne:
Víte o tom, že skupina The Cure končí? A víte o tom, že skupina Noc končí s The Cure revivalem? Ano, 6.května v klubu Rock Café kapely zakončí svou půlroční spolupráci a to jak jinak, než koncertem. Takže pokud jste to náhodou v dubnu nestihli do Sportovní haly, nebo pokud si chcete fantastický koncert The Cure připomenout, Noc a The Cure revival Vás zvou v sobotu 6.5. do Rock Café! Přijďte se schovat před sobotnim sluncem do Nočního Rock café! Noc jistě osloví nejen milovníky potemnělých nálad, ale i veselé hopsálky.
-A co pro vás máme vůbec přichystáno, že vás pořád tak zveme??? No, šíleně moc skladeb, to za prvé, když budete stále úporně tleskat, tak se možná dočkáte i více přídavků, než obvykle! Od THE CURE jsme zase nacvičili pár nových velmi ekluzivních skladbiček!!! A NOC vám představí svou oživenou EULALIE2000a nejen to, určitě zazní i naše nejlepší písničky jako jsou Červnec, V trávě... Pokud ještě nevlastníte naše poslední CD Příslib, tak si s sebou vemte o 99Kč víc než na pití a bůvícoještě a za tuto super, řekli bychom skoro směšnou, cenu se CD bude moci stát navždy vaše.... ale aby vám naše stránky nepřipomínali nějaké ty stupidní telešžopbinkgy, tak radši skončíme.... AHOJ V SOBOTU!!!! VEMTE KAMARÁDY A KAMARÁDKY A JEJICH KAMARÁDY A KAMARÁDKY, MOŽNÁ UŽ SE TO NEBUDE NIKDY OPAKOVAT!!!

:-((((( Náš MP3 archiv bude bohužel zřejmě dnes a možná ještě i zítra nepřístupný (z důvodu nedorozumění s naším web hostitelem), tak prosím mějte strpení!  :-((((
-Další novinky a pár nových i starších fotek přibude příští týden...

PÁTEK 21.4.2000
nápovědu do Velké soutěže, najdeš zde
-Jak jsme slíbili! - dnes otevíráme náš zbrusu nový NOČNÍ ARCHIV mp3 skladeb!!! Najdeš zde exkluzivně další uvolněnou skladbu z našeho posledního CD Příslib: Pod římsou, dále celé EP V trávě a také 2 skladby z EP Dopisy!!! Brzy přibudou další lahůdky!!!
-Jak jsme slibovali (dnes již podruhé) - zde se můžeš podívat, jak si vedou jednotlivé skladby THE CURE (k 17.4.2000) v naší soutěži a které budete moci slyšet co nejdříve!!!

-Jinak se také pečlivě připravujeme na náš nejbližší koncert 6.5. v ROCK CAFÉ!!! Těšíme se na vás už teď!!!!
-Děkujeme za vaši podporu v soutěži o účast na ROCK FOR PEOPLE, posunuli jsme ser v naší kategorii na 3.místo!!! Ale ještě to chce přitlačit, shánějte, prosím, kamarády nebo alespoň jejich rodná čísla a vyplňujte to i za ně!!! Hlasovat můžete tady!!! Na to, jak si noc stojí, se můžete podívat zde.
 
 

PÁTEK 14.4.2000 (14:15)
PÁTEK
Podpořte NOC svým hlasem v soutěži o účast na festivalu ROCK FOR PEOPLE ´2000. Uděláte pro nás dobrou věc, navíc nás třeba na festivalu budete moci vidět i živě a ještě k tomu budete moci vyhrát spoustu cen (vstupenky na RFP, CD a videokazety) od pořadateků Rock for people.... Tak do toho šlápněte... http://www.muzikant.cz/rfp/hlasovani.asp

Podpořte NOC svým hlasem!! 1) Můžete vyhrát spoustu cen 2) Nás na festivalu Rock for People budete moci vidět živě!!!Podpořte NOC svým hlasem!! 1) Můžete vyhrát spoustu cen 2) Nás na festivalu Rock for People budete moci vidět živě!!!Podpořte NOC svým hlasem!! 1) Můžete vyhrát spoustu cen 2) Nás na festivalu Rock for People budete moci vidět živě!!!

NOC hledá kytaristu
-Vzhledem k tomu, že Filip odchází (více ve starších novinkách zde), hledá NOC nového kytaristu!!! Pokud ovládáš svůj nástroj, líbí se ti NOC a třeba také The Cure, David Bowie, Smashing Pumpkins, Garbage, Morcheeba nebo........ rozhodně se nám ozvi, buď na e-mail: noc@post.cznebo volej: 0606 / 86 11 15 (Petr ´Báma´) Lidí jako ty je určitě jen velmi málo.... Tak to zkus, potřebujeme tě, třeba budeme společně nejlepší..
NOC hledá kytaristu, třeba jseš ten pravý právě ty!!! Tak to zkus: e-mail: noc@post.cz nebo telefon: 0606 / 86 11 15

Koncert ve ST 21.6. s MEZI PROUDY je bohužel zřejmě v ohrožení, zřejmě bude z technických důvodů zrušen nebo přeložen pravděpodobně až na podzim... Takže vám vřele doporučujeme přijít na koncert v so 6.5.!!! Na tomto koncertě se asi budeme snažit zahrát všechno, co umíme, provést takovou rekapitulaci.. Pokud budete chtít, je dost mozné, že by se mohlo jednat o první 3.hodinovák NOCi (když to Cure vydrží 2hod a 45 min, proč bychom my nevydrželi 3 hodiny???). Vzhledem k tomu, jak zatím probíhá naše soutěž a píšete si o nejžádanější skladby od Cure, připravujeme zde názorný graf, kde názorně uvidíte, jak si jaké skladby vedou, možná budete ještě moci pomoc i těm ostatním...

Od příštího týdne se na našich stránkách začne rozrůstat náš MP3 archiv!!! Máte se na co těšit... Již příští týden toho bude celkem dost:
-2. skladba z CD Příslib volně ke stažení
-kompletní demosnímek V trávě (3skladby)
V DALŠÍCH TÝDNECH PRO VÁS CHYSTÁME: NĚKOLIK LIVE VERZÍ A RARITEK NOCi, V BUDOUCNU I UKÁZKY Z DOMÁCÍCH DEMOSNÍMKŮ (V TÉTO CHVÍLI BYCHOM VÁM MOHLI NABÍDNOUT SNAD JEN ANDRZEJŮV TÉMĚŘ DOKONČENÝ DRSŇÁCKÝ PROJEKT "700", ALE ASI NE, PROTOŽE TO S NOCí NEMÁ AŽ TAK MOC SPOLEČNÉHO...), V NAŠEM BÝVALÉM (TEĎ UŽ MÁME DALEKO LEPŠÍ) STUDIU NAHRANOU COVERVERZI SKLADBY THE BABY SCREAMS OD THE CURE (KTEROU ODOLÁVÁME NEUVEŘEJNIT ZDE UŽ PŘES PŮL ROKU!!!) A JELIKOŹ JSME DELŠÍ DOBU HRÁLI TAKÉ SPOUSTU SKVĚLÝCH SKLADEB  OD THE CURE A JELIKOŽ MÁME NA KAZETÁCH A CD DOST SLUŠNOU ZÁSOBU DOST (NO, TO OSTATNĚ POSOUDÍTE SAMI) POVEDENÝCH VERZÍ TĚCHTO SKLADEB Z NAŠICH KONCERTŮ (CURE BY SE S NÁMI MOŽNÁ I HÁDALI, ŽE JSME JIM TAJNĚ NAHRÁLI NĚJAKÝ KONCERT V ALABAMĚ A TEĎ TO VYDÁVÁME ZA NAŠE VERZE A VYCHLOUBÁME SE TÍM :-))) , TAK JE VÁM ZDE ZKRÁTKA BUDEME PO 14 DNECH VŠECHNY PŘEDSTAVOVAT...!!! VŠECHNO BUDE VELMI BRZY ZREALIZOVÁNO, JEN NÁM DEJTE TROŠKU ČASU A TĚŠTE SE!

KONCERT THE CURE...OČIMA BÁMY a ANDRZEJE
PETR ´BÁMA´BAUMRUK
Protože jsem měl možnost shlédnout přes internet jeden z koncertů promo turne Live in Astoria, tušil jsem, co mě čeká. Celý koncert probíhal většinou v zasněné atmosféře korenspondující s náladou desky Bloodflowers, ze které zaznělo poměrně dost skladeb, (např. Out of this world koncert otvíralo a Bloodflowers končilo základní blok). Zazněli osvědčené koncertní písničky, např. Open, End, Fascination Street, From the Edge, Just like Heaven i překvapení v podobě M ze Seventeen Seconds. Dojem určitě podpořila skvělá světla doplněná projekcí, zaujal mě nápad připevnit kameru ke stojanu Robikova mikrofonu a "výsledek" promítat na plátna za kapelu. Možná i proto, že jsem Cure viděl naživo poprvé, tak uterní koncert považuji za jeden z vůbec největších hudebních zážitků.
ANDRZEJ:
Včera (ve středu 12.4.) po půlNoci jsme se vrátili z The Cure, Pepíno bohužel nakonec nemohl a Filip a Jonatán jsou do této chvíle také nezvěstní (že by si tak skvělý koncert nechali nakonec ujít???). Takže vlastně možná jediní Báma a Andrzej, kteří šli na koncert společně, jsou doteď v jakémsi opojení, koncert se nám moc líbil, překvapila nás např. i URČITĚ dost nákladná světelná show, která (pro ty kdo jste tam nebyli) dost umocňovala celý zážitek... Pokud to byla skutečně poslední zastávka The Cure u nás, jsme šťastní, že jsme mohli být u toho, ale ve skrytu duše tuto myšlenku ani nepřipouštíme k životu!!!
Andrzej: Největší zážitky pro mě byly asi tyto skladby: Last Day of Summer (moje nejoblíbenější z nové desky, Cure ji kupodivu zatím během Dream Tour skoro vůbec nehráli...), Sinking (skvělá verze skvělé písně), 100 Years (se skvělými světly, i když nám projekce během této skladby připomínala trošku nějaké protest songy - na pozadí rozbité domy, pohledy podivných lidí....., ale snad tomu tak není, proboha!), Trust a A Forest......a všechny ostatní mě vzali skoro stejně...

PONDĚLÍ 11.4.2000
Zítra v úterý 11.4. odehraje NOC koncert (cca 2hod) v ROCK CAFÉ. Náš koncert je koncipován jako doprovodná akce k závěrečnému večeru pražské části filmového festivalu ONE WORLD! V Rock café bude také vyhlášen vítězný film tohoto festivalu, ve 20.00 zde bude také promítán. Náš koncert začne zhruba ve 21.00... Tento večer (pokud nemáte pozvánky na festival nebo nejste jedním z výherců naší soutěže o VIP vstupenky viz níže) není přístupný veřejnosti, ale zase říkáme, zkuste to nějak, třeba se vám to podaří a za nás si troufáme říct, že to určitě bude stát za to... A prozradíme něco??? Zahrajeme zde poprvé zcela novou, možná byste ji ani nepoznali, verzi skladby EULALIE (říkáme jí Eulalie 2000 :-))) Andrzej: A myslím si, že BÁMA ji zase nějak začíná mít rád!!!).
DALŠÍ NOVINKY BRZY ZDE...
PÁTEK 7.4.2000
Jak jsme slíbili, zde je seznam výherců VIP vstupenky na úterý 11.4.2000 do Rock café! Gratulujeme! Štěpánka H., Ráchel H., Miklós C. a Milada P. (Z původně zamýšlených 3 VIP vstupenek jsme se nakonec rozhodli dát 4, takže doufáme, že máte radost!!!)


PÁTEK 31.3.2000
31.3.2000 Víme, že jedna naše velká soutěž (http://noc.musichall.cz/soutez.htm) je v plném proudu, ale přesto vzhledem k "utajenému" koncertu NOCi v úterý 11.4. v Praze zde vyhlašujeme nové utkání o 3 volné VIP! Tentokrát žádné otázky, žádné dotazníky, prostě nám jen do emailu napiš jmeno a telefonní číslo: zde. Příští pátek 7.4.2000 pak proběhne slosování a zkontaktujeme vás...

31.3.2000 V aktuálním (nebo až příštím) čísle časopisu BENG! vychází mimojiné článek o THE CURE (o poslední desce i o těch předchozích, o pražskénm dubnovém koncertu, jejich nejlepších obdobích atd...), mimojiné by zde měly být otisknuty příspěvky od Andrzeje. Zkrátka: několik lidí, co mají nějakým způsobem blízko k The Cure, se zde o těchto věcech bude vyjadřovat, např. DJ Radia 1 - Jerry Žák apod...(pokud se dovíme něco bližšího, dáme vědět, pokud příspěvek od Andrzeje v BENGu! nějak znetvoří nebo zaklikatí, dáme vám sem jeho originální znění...)

31.3.2000 Na stránkách naší spřízněné kapely MEZI PROUDY se začaly objevovat podivné bludy!!! Kluci a dívky jsou to moc fajn, dělají dost dobrý písničky (jejich EPPředvečer poslední epochy je vážně super:
"Doporučuji ho všem, výborné k poslechu ráno, odpoledne, v momentě vrcholného blaha a stejně tak i 7 sekund před spácháním hara-kíkirikí."A. PALEC

Ale zkrátka to, co si dovolují tvrdit za bludy ohledně našeho společného fotbalového zápasu, to je více než nemístné, tenkrát jsme je rozdrtili opravdu 6:0 (jsme přesvědčeni, že slovo rozdrtit v předchozí větě sedí stejně jako např. Phil Collins a nevlasy, Muž na měsíci a skvělej film, Jimmy Page a kytara a okultismus, "Čuk a Gek".... nebo chcete-li příklad raději z našich luhů a háhů tak třeba pan prezident a cigarety, Filip a namalovaný nehty, Dostál a šála, "Rumcajz a Mamka" apod.NESTÁVÁME SE TĚMITO KECY NÁHODOU POLITICKOU KAPELOU? TO BYSME TEDA DOST NERADÍ a TAKY NÁM TO NIKDO NERADÍ).
FOTBAL: Pokud byste se chtěli zúčastnit jako diváci našeho dalšího fotbalové zápasu na život a na smrt, pište sem (ale kde a kdy se zápas koná, vám sdělíme pouze tehdy, když se písemně zavážete, že budete fandit pouze skupině NOC, pokud fakt někdo dorazíte a díky vám pak vyhrajeme, budeme pro vás mít možná i dárečky!!!! (5.4.2000 - PŘIŠEL NÁM DALŠÍ ROZHOŘČENÝ MAIL - PRÝ NÁM MÁTE DÁRKY NA FOTBAL PŘINÉST SPÍŠE VY, TAK TEDY PŘINESTE!!! TOMU SE NEBRÁNÍME). Ohledně našeho červnového koncertu NOC+MEZI PRouDY(od MP nám dorazil rozhořčený e-mail, trošku jsme totiž zkomolili jejich název, za vzniklý šotek se náše posléze seřvaná sekretářka-programátorka hluboce omlouvá!) K naší veliké spokojenosti se datum podařilo přesunout na St 21.6.200, takže by vám vaše plánované Prázdniny s kovbojem nebo pobyt v Bibione či na Kanárech účast na našem koncertě nemělo překazit! Pořád usilovně přemýšlíme, co si na vás vymyslíme, pokud vás napadaj šílený věci stejně jako nás (např. bazén v Rock café, polykači ohňů, znovu opakuji Petr Lesák nebo třeba Pavlína Filipovská v roli moderátorů - tak přesně to od vás chceme slyšet) a pište nám své návrhy sem.
Tak a to je vše! Přejeme vám i nám fajn víkend!

STŘEDA 22.3.2000
DNES JE TOHO DOCELA DOST...
To, co se zdálo ještě před měsícem pokud ne nemožné, tak minimálně nepravděpodobné, je tady: Filip opouští Noc. Protože asi žadný rozchod se
neobejde bez trochy zlé krve, tak se nesluší cokoliv veřejně komentovat. Takze: Noc hledá kytaristu! Pokud o nekom vite, predem dekujem za tip. Díky
za přízeň a držte nám palce!
- NEOPAKOVATELNÁ NABÍDKA - CD PŘÍSLIB ZA POUHÝCH 99Kč + poštovné v našem nocáckém obchůdku
11.4. Praha - NOC (náš původní repertoár) tato akce asi nebude přístupna veřejnosti, ale možná zde bude soutěž o několik V.I.P.

06.5. Praha - Rock café - NOC + THE CURE revival - Pozor zřejmě poslední koncert The Cure revival (z důvodu výmeny kytaristy)

11.-14.5. Praha - Výstaviště - 2 vystoupení v rámci VÝSTAVY CREATIVE (Podrobnější info brzy zde)

21.6. Praha - Rock café - NOC + MEZI PROUDY - V posledním týdnu školy si po delší době zahrajeme společně s našemi skvělými kamarády Mezi proudy! moc se na tento koncert těšíme, hlavně také na to, že kluci (a 2 dívky) konečně vylepí cca 400 plakátů! Pokud si vzpomínáte na famózní fotbalový debakl MEZI PROUDů ze strany NOCi (tuším, že to bylo NOC 7:0 MEZI PROUDY) - je vám určitě vše jasné. Mezi proudy nás vyzvali na odvetu, nechápeme, kde berou takovou odvahu! :-) MOC se na společný koncert těšíme, přemýšlíme, co všechno si na vás vymyslíme, abyste přišli v hojném počtu, napadalo nás např. ohňostroj s 6 bengálskými ohni, tanečník a tanečnice se striptýzem, masová radiová a televizní promo kampaň, okultní představení, že celý večer by mohl moderovat Petr Lesák... ale cítíme, že nic z toho nebude to pravé ořechové..... :-)))

- A co tedy dál??? Svědomitá příprava na koncerty The Cure revivalu nám zabrala opravdu spoustu času (v současné době umíme už okolo 29 skladeb od THE CURE) a také nám spálila spousty energie, kterou potřebujeme hlavně pro práci na našich vlastních skladbách... Je dost možné, že po červnových koncertech si dá NOC delší koncertní pauzu, kterou naplní tímto:
-Andrzej v této chvíli shání poslední komponenty do svého DOMÁCÍHO STUDIA, ještě sice neví, jak ho nazve, ale zřejmě pak bude permanentně s Pepínem, Bámou a Jonatánem pendlovat mezi Prahou a samotou ve středních Čechách, kde budou nové skladby zaznamenávány!!!
-Pokusíme se co nejdříve dát koncertní sestavu znovu do kupy a třeba už před Vánocemi se vám vrátíme na pódia. Představíme vám pak naše starší skladby (avšak více či méně přepracované - takovou Eulalie - možná už brzy ani nepoznáte) a samozřejmě novinky...
-A možná se toho bude dít i víc, ale o tom, milé děti, až příště...

STŘEDA 15.3.2000
Dnes byla zahájena SOUTĚŽ ´2000 o super ceny se skupinou NOC a THE CURE revival! Stačí několik kliknutí, tvoje jméno a e-mail můžeš se utkat s ostatními o 10 věcných cen (CD, lístky) a k tomu fanoušci THE CURE VYHRÁVAJÍ VŠICHNI !!! PŘEDPOKLÁDÁME ŽE NA TUTO STRÁNKU CHODÍ HLAVNĚ NOCáci, KTERÝM NEMUSÍME ANI ŘÍKAT, ABY SE OKAMŽITĚ ZÚČASTNILI - JE TO OPRAVDU OPRAVDU SUPER!!!
Protože nečekáme, že soutěž budou vyplňovat jen naši věrní a dobře informovaní fanoušci, ale i lidé, kteří se o nás dozví poprvé, zde je slíbená malá nápověda: (otázka č.1 totiž musí být vyplněna správně!!!)
Nápověda: O Jonatánovi Omarovi víme to, že se každý den prochází s paní Kadrnoškovou, ale záhy se také objeví všudypřítomný Mach a Šebestová....!!!
Petr ´Báma´Baumruk má spoustu práce nejen s naší kapelou, a tak jej často nacházíme s dlaněmi na obličeji, což je pozice, která mu pomáhá od únavy...
Pepíno Suchánek, má zase rád zelenou a někdy vypadá jakoby kýval....
O Filipovi Míškovi toho víme někdy až dost, je to hrozně líný kluk, ale jen někdy, občas si semplerem vydrží hrát i celou NOC! Kolik za NOC asi prokouří cigaret???
Andrzej Palec v NOCi hlavně zpívá, sousedi ho proto také moc v lásce nemají, ale znáte nějakého rockera-popera, kterého by sousedi měli rádi???? Chodí furt s mikrofonem v ruce!  - Takže teď to musí zvládnout každý!!! tudy se vrátíš do soutěže

V sekci koncertů najdeš 2 nová data pražských koncertů, 11.4. Praha (zřejmě nebude veřejnosti přístupný) - NOC a 6.5. v Praze Rock café skupiny NOC a THE CURE revival !!! Brzy uvedeme něco bližšího!
Omlouváme se, že aktualizace našich stránek nejsou momentálně tak časté, jak byste si to vy i my představovali, ale momentálně je to pro nás poměrně problematické, takže vydržte, během pár týdnů to bude zase super!!!
A co nové stránky? Nebojte, Andrzej na nich začíná pilně pracovat, ale pokud mu vše bude trvat jako dělání stránky Soutěž ´2000 (asi 5 dní) tak si asi ještě počkáte, ale doufám, že se vám stránka soutěže líbí (je to naše zatím nejhezčí, co?) a moc neproklínáte u svých modemů nebo ISDN nebo pevných linek, víme my, co to všechno vlastně máte???

PONDĚLÍ 21.2.2000
-Ještě ke koncertu 14.2.2000 v Rock café... Báma musel naléhavě odjet pryč (na hory :-)), a tak nám spadl velký kámen ze srdce, když za něho noční šichtu (koncert) vzal výborný basák a kamarád Petr Šámal, moc mu touto cestou ještě jednou děkujeme... Těch asi 15 skladeb (včetně asi 5 našich) se naučil za pouhé 3 nebo 4 zkoušky s NOCí!!! a zahrál je s námi na jedničku, prý ho to docela i bavilo... :-)))
-MOC RÁDI VÁS UVIDÍME V PÁTEK 3.3.2000 V LUCERNA BARU !!! Čtěte dále, dozvíte se ještě více...
Od NOCi se máte opravdu na co těšit, jelikož pro vás máme připraveno jako vždy několik překvapení:
- Na 3.3. do LucernaBaru pro vás chystáme zase několik delikátních bonbónků v podobě nově nacvičených skladeb! Prozradíme, že jedna z těchto novinek je i skladba ze zbrusu nového alba The Cure - "Bloodflowers" !!!!!!!!!!! (Jak jsme to vůbec stihli???????)
- Možná víte, že 26.2.2000 oslavujeme naše 3.výročí vzniku!!! Hurááááááááá !!! Ale kromě tohoto Hurááááááááá to pro vás bude znamenat:
 -Zcela nové stránky:
-s novým a daleko atraktivnějším designem, snažší orientací a s naprosto novými příspěvky od všech členů NOCi,
-nové fotografie (ty se zde objeví během března),
-rozsáhlý mp3 archiv včetně kompletního Příslibu, Dopisů a V trávě a několika raritních a koncertních verzí skladeb (samozřejmě zdarma ke stažení)
-a konečně: NOVÁ SOUTĚŽ o dost zajímavé ceny....která vypukne právě 3.3. v LB, zde na internetu až se startem našich nových stránek!!!!
-natáčení dalšího demosnímku plánujeme na  jaro / léto 2000, tentokrát bychom chtěli nahrát alespoň 4 - 6 skladeb a další nahrávku opatřit dokonce i 1 až 2 tanečnějšími remixy.... Váháme, zda-li nahrávku vydáme poprvé ve větším nákladu (okolo 500ks) nebo v obdobném nákladu jako naše předchozí počiny (V trávě 111ks -vyprodáno, Dopisy 100ks-vyprodáno, Příslib 150-zbývají poslední kousky). Berte to takhle: pokud vydáme nové CD v menším nákladu, tím lépe jen pro vás, album se rychleji rozprodá a buďte si jisti, že cena takových rarit s postupným nárustem našich příznivců geometricky stoupá!!! I když se vám třeba naše nové písničky nebudou vůbec líbit (pevně doufáme, že tomu bude naopak!!!) a řeknete si, no, co nám to tu předvádí ti Nocové, co to má bejt? Nezoufejte si, takové raritní CD prodáte za 2-3 roky za desetinásobek...Proč myslíte, že Andrzej a Báma, jediní zbylí členové NOCi od jejího samého začátku v roce ´97, doma tajně schovávají každý 2kopie V trávě???? Vědí, že až jim bude nejhůře, až budou stát usvědčovaní před soudem nebo polomrtví před finančním úřadem, bude stačit z posledních sil zařvat: "Malý moment, prosím," a s triumfálním úsměvem a pocitem vítězství pak budou konečně moci vytáhnout ze svého baťohu 1 ještě neotevřenou originální nepašovanou ani nepadělanou kazetu NOC - V trávě !!!!! (Tu druhou z těch dvou kazet si pak budou schovávat raději dále se všudypřítomnou myšlenkou:"Ještě nikdy nebylo tak zle, aby nemohl být hůře!") No, jestli se vám to zdá trapný, tak to neberte tak vážně, prostě se smějte! Brzy nashle!


ČTVRTEK 3.2.2000
- Jistě už víte, že 12.4. do Prahy přijedou znovu THE CURE!!! Poslouchejte pozorně rádia, abyste co nejdříve slyšeli první singl z nadcházejícího alba, skladba se jmenuje Out of This World, videoklip k této skladbě asi zatím neexistuje...
Náš nejbližší velký koncert je v pátek 3.března v LMB, jestli se vše povede jako v lednu, tak budeme na vrcholu blaha, v Praze vystoupíme i 14.2. v Rock café, ale znovu připomínáme, že zde pouze hostujeme na oficiální party k albu Bloodflowers, tudíž 14.2. budeme hrát něco okolo 60minut, kdežto v Lucerna Baru v březnu zase něco ke 3hodinám +spoustu novinek a překvápek (pokud zase budete chtít abysme ty 3hodiny hráli :-))) ). Mějte se moc fajn. A víte, co vůbec děláme?
V neděli jsme se vrátili z Pardubic a Chrudimi (celý minulý víkend jsme bydleli v takové vilce alá Beverly Hills 90210 - možná brzy přineseme nějakou tu reportážičku nebo svědectví nebo aspoň pár historek, které nás provází na každém kroku...), Jonathan na pár dní odletěl domů do Israele, Andrzej a Báma vyráží na pár dní do hor a Filip s Pepínem - určitě zapékají také nějaké tajné koláče, víc zatím ale prozradit nemůžeme ...
A na co se můžete těšit? Kromě všech koncertů také konečně na nové fotky NOCi, které budou již koncem února zde k nahlédnutí popřípadě i ke stažení a také již delší dobou annoncované Andrzejovo Další pokračování historie NOCi a konečně: úplně nové a krásně průzračné stránky se spoustou novejch fíglů a drbíkama.....
Báma a Andrzej: "Jestli nás v LMB 3.3. nebo v Rock café 14.2. uvidíte s bílýma gipsama okolo rukou, popřípadě nohou či jiných tělesných zařízení, tak to bude blbý...... (To je fór, co??? Nepsali jsme tady něco podbného už před léty????? :-)))))) -To víte, jsme furt stejní, no)
SOBOTA 22.1.2000
- V Pondělí 14.2.2000 -  se v pražském Rock café koná slavnostní premiéra vydání a uvedení na trh zbrusu nového
                 alba našich idolů The Cure - "Bloodflowers" - tuto party, kde budete všichni velmi vítáni - porádá Universal/Polygram a produkce Rock café,
                -mělo by se jednat o THE CURE NIGHT, bude tam celonoční DJ - Cure, měla by být i videoprojekce, poslech nového alba, možná i zahájení prodeje - Bloodflowers
                -A jako třešnička na dortu zde jako hosté vystoupíme i my! Pozor nejedná se přímo o náš koncert, budeme zde hrát maximálně jen 60-80minut !!!
                -A co od nás uslyšíte? Skladby The Cure, naše skladby, +2novinky od Cure (napovíme: obě dvě jsou z alba The Top a nejedná se o skladbu The Caterpillar,
                 kterou už jsme zahráli několikrát!!!))
                -Pokud budeme vědět něco nového, dáme vám okamžitě vědět....

- Ahoj všichni! - Pátek 28.1.2000 Pardubice - Žlutý pes a Sobota 29.1.2000 Chrudim - Agora
                - To jsou 2 naše nejbližší mimopražské show!!!
                - Všechny vás moc zveme !!!
                - Pevně věříme, že se naše 2.5hod - 3 hodinové vystoupení, nabité notnou dávkou emocionality a obrovskou energií,
                  povede nejméně stejně skvěle jako koncert 14.1. v Lucerna Baru (viz níže)

Vzpomínky na Lucernu...
- Lucerna Bar - 14.1.2000 - Tento koncert se náramně vydařil. Přišlo okolo 300 skvělých lidí, kteří okamžitě po první skladbě nastartovali své tanční kreace
                                          a okolo pódia nás tedy pak obklopovali až do samého konce!
                                        -Hrozně děkujeme všem, kteří jste přišli a kteří jste tak společně s námi vytvořili snad tu nejlepší a nejmilejší atmosféru,
                                         co jsme kdo z nás vůbec kdy, kde a na jakých konceretech a skupinách zažili (snad se to dá zopáknout)
                                        -Snad to nezní nějak nafoukaně, ale soudě podle velmi vřelých ohlasů z publika a mnoha pokoncertních poděkování za skvělý
                                         večer, výkon atd... - z toho zkrátka máme hrozně dobrý pocit, no!!!
                                        - Od Cure jsme poprvé zahráli i skladby jako: Open, Disintegration, End, celý seznam skladeb z tohoto i ostaních koncertů najdeš zde!!!
                                        - DÍKY!!!  a Brzy nashle!!!

-VÍTE, ŽE VŠECHNY NOVINKY TAKÉ POZVOLNA ŠEDNOU????

PŮLNOC Z ÚTERÝ NA STŘEDU 12.1.2000
- Tak to tady máme - Nový rok - a je super, že se zlá proroctví (zatím) nenaplnila a většina z nás je tu zdráva (až na tu epidemii) a k tomu jsou někteří z nás  dokonce i zcela šťastní!!!!
- A co NoC??? Silvestra jsme prožili víceméně klidně (jen 2 rozbité hlavy, pár zlomenin - no, znáte to), ale na své rány jsme si všichni přiložili jitrocel, takže v pátek  14.1.2000 v Lucerna Baru žádné gipsy-kings [čti: gypsy] neuvidíte. Naopak to rozjedeme, že budete všichni koukat. Další "3-hodinovák" je tu pro vás, moc se na váš těšíme, takže vás velmi rádi uvidíme a přivítáme salvou skvělých písniček..... (Nebojte, jako vždycky pro vás máme přichystáno nejedno překvapení !!!)
 - Těsně před Vánocemi (21.12.99 - jsme na této stránce pro vás měli přichystány novinky), ale až dnes jsme s hrůzou zjistili, že ačkoli jsme stránky 21.12. zaktualizovaly, nějak se to asi úplně nepovedlo, a nedopatřením zde zůstala stará verze s posledním příspěvkem z 8.12.99, takže neváhejte a vše si doplňte (určitě už to ale nebude tak vtipné, jak to bylo původně....  :-) ) - Tak ahoj už brzy, v pátek v LMB.... Další koncerty najdete zde...
    ÚTERÝ     21.12.99
- Pokud se náhodou nepotkáme někde v obrovském nákupním centru (kam chodí nejraději Báma) během shánění posledních dárků a dárečků nebo během letošního bláznivě nafouklého Silvestra - někde na rozbouřených ulicích (Filip s Pepínem a Andrzejem se letos vybavili dost slušnou municí) nebo náhodou na samotě u lese (znáte jak je svět malinký) kam odjíždí Jonathan (a kde se uprostřed samoty u lesa bude dívat rozvalen ve sněhu na video na film: Na samotě u lesa), tak vám všem přejeme to nejkrásnějsí, co si jen můžete ve svých nejtajnějších snech přát: ať už se to týká vašeho osobního života nebo přímo dárků nebo pohody doma nebo lásky, kterou hledáte, ztrácíte, znovu zachytáváte nebo zatím jen marně investujete do někoho/něčeho : no, znáte to.... Tak to bychom měli, a teď k věci :-))) Pokud nás chcete vidět živě, tak nejbližší gigantický koncert se uskuteční v pátek 14.1.2000 v Lucerna Baru v Praze (pozor, koncert byl přesunut na 14.1. z původně plánovaného 13.1.!!!)
- A to jsme se ještě nezmínili o - našem posledním koncertu v pátek 17.12.99, který se nám myslíme dost povedl, hráli jsme myslíme bez 15 minut celé 3 hodiny!!! (jestli vás to zajímá přesně, tak brzy upřesníme). Zahráli jsme přesně 26 skladeb a přidávali jsme rovnou 3 krát!!! Jestli cheš vědět, jaké skladby přesně jsme zahráli, tak jukni sem.
Z absolutních novinek to bylo: Push, Catch, Cold, Friday I´m in Love, The Caterpillar!!! od The Cure, z našich skladeb: Zatmění. (pozn. lehce našedivělé skladby jsme už  zahráli jednou na našem posledním unpluggedu.) A ještě jedna věc: během koncertu i po něm jsme se museli dostkrát smát:
1. se směje Andrzej - začínali jsme Cold. Báma chtěl přijít až po začátku skladby, že to prej jako bude vypadat šéfsky - (hraje totiž až od půlky skladby) - ale jakmile vešel a já jak jsem ho periferně začal vnímat, tak mi to spíš připadalo, jako když přijde domů pantáta, nandá si pantofle a odšourá se do svýho křesílka... Z celý šéfoviny zbylo, že si Báma-náš drahý basák nestihl ověřit, že mu někdo vykopl  spojení mezi basou a aparátem a nakonec tedy celou skladbu musel  jen dělat, že hraje - málem jsem tak ponurou skladbu jako je Cold zpíval s tím největším záchvatem smíchu...
2. se směje Filip - (Filip, náš drahý kytarista - v pátek byl mochodem velmi solidně nalíčen  tak půlcentimetrovou vrstvou make-upu hlavně v oblasti očních jamek) se bavil zlomyslně tím, jak měl Andrzej v Eulalie okolo 3.sloky absolutní výpadek a improvizoval na téma: budeš mi chybět, asi tě ztratím, budeš mi chybět, vždyť víš, že nemůžu se bez tebe už ani zachvět ani to zachytit, je to šílenství... a blablabla....(to je docela dobrý, ne??? - chtěli jsme vám říct, že to je naše nová skladba :-)))) )
3. se směje Báma a Andrzej - Přišli jsme si trošku jako The Beatles na svých prvních stadionových koncertech, kdy řev fanynek a fanoušků naprosto beznadějně  přeřval jakýkoli tón, která ona zázračná čtveřice vyloudila..... Ne, že bychom byli jako Beatles, nebo psali tak skvělé skladby jako oni, zatím musíme říci bohužel ne, ale ten řev hlavně během A Forest, Boys Don´t Cry, ale i během nějakých našich skladeb byl dosti nepřehlédnutelný. Technika za těch více než 30 let trošku postoupila, nehráli jsme totiž jen na obyčejné stadionové ampliony, proto bylo slyšet taky ještě něco kromě toho řvu :-))) Ale asi jsme fakt dost dobří nebo bylo v sále hodně hlučných Italů, kdo ví???? Ale chvílemi jsme na sebe s Bámou po očku koukli a určitě to byla telepatie, že nám v tu chvíli kolovala v hlavách ta stejná myšlenka: Sakra, to je blázinec, co tu děláme, mně je z toho krásně i hnusně, co tady ještě děláme, já chci hrát až do vyčerpání a teď jít na hotel a opít se a chci hrát až do rána naprosto střízlivý - nejsme úplně mimo????? Nebyl to nakonec jenom šum nějakého comba nebo nový efekt nebo nový sampl?????????????????? Zde je místo pro vstup Deux-machine na scénu: Ne, kluci si nevymýšlí, byl to opravdu řev!!!! Tečka. Sbohem. Dobrou. Děkujeme, že jsme stále ve vaší přízni a doufáme, že další rok budeme ještě víc. Ahoj. NOC. NOC.NOC . NOC.NOC.NOC.NOC.

, protože jsme si zavzpomínali na první stadionové koncerty The Beatles, kdy byla veškerá koncertní zesilovací aparatura v naprostých začátcích

    STŘEDA     8.12.99
- V sekci koncertů přibyly další koncerty v Chrudimi a v Příbrami !!!
- Zveme Vás na náš Vánoční koncert v pátek 17.12. do Rock café. Máme pro vás přichystaný 2 a 3/4 hodinový koncert!!! - když budete chtít. Zahrajeme spoustu našich skladeb a rovněž spoustu skvělých skladeb od The Cure. Obě skupiny pro vás mají přichystáno jako je již naší tradicí spoustu novinek a uvidíte, že nejen vzduch bude provoněn vánoční atmosférou. Těšíme se na Vás !!!
Jinak neustále zkoušíme a zkoušíme, ono totiž naučit se přes 35 skladeb (s naším novým bubeníkem Jonathanem) není vůbec snadné, ale jistě se brzy přesvědčíte na vlastní uši i oči, jak nám to šlape.
- A co my? Filip ještě stále (do zítřka) bydlí sám (viz novinky ze dne 22.11.99), Báma a Pepíno, Jonathan a Andrzej (jsou plně vytíženi prací a školou....) Kéž by bylo více času.... Ale:
- Po Vánocích začneme pracovat postupně na 10 zcela nových vybraných skladbách, pro tyto účely se opět vrátíme do naší  pokojové zkušebny, kde budeme popíjet a vršit nové a nové nápady, až si řekneme, že teď je to ono... A pak v březnu/dubnu ´2000 odjedeme do studia - nahrát ty nejlepší z nich a vy budete doufáme opět, nechápavě kroutit hlavičkama a říkat, no, to snad není pravda, to je zase o 200% procent lepší a zase něco trošku jiného.... :-))) To je celá NoC. :-???  Zatím se mějte všichni moc pěkně. Ahoj
    PONDĚLÍ     22.11.99
K sobotě 22/10 a našemu unpluggedu: (DNES VYPRÁVÍ ANDRZEJ)
Celá sobota se celkem vlekla, (zvukovou zkoušku jsme měli totiž už od 16.00), byli jsme trošku unavení, takže okolo 20.00 bychom snad všichni nejraději šli do peřin. Pak jsme se ale postupně začali probírat: Filip začal vyprávět své vtipy a poslušně nám nosil další a další nápoje, do sálu se nakonec po až více než hodinovém! čekání před Rock café podařilo dostat několika našim fanouškům (:-)) ) a s přibývajícími minutami začalo nebezpečně vzrůstat i napětí ze stále se blížící očekávané návštěvy našeho prezidenta. Seděli jsme (okolo 22.30) u jednoho ze stolků a pozvolna se připravovali na naše vystoupení, které mělo začít asi za 20minut, když se do Rock café jako předvoj vřitila nejprve ochranka a vzápětí i samotný Václav Havel se svým početným doprovodem. Směrem ke stolkům (kde jsme seděli nejen my, nechci tím totiž říci, že zdravil přímo nás: Ahoj kluci z NOCi) zamířil na malý moment svůj pohled a nepatrným kývnutím a úsměvem nás jakoby všechny pozdravil... Zůstali jsme pak ještě notnou dobu přikovaní u našeho stolu, když v tom ke mně příšel Pepíno, který se ze všech nás vzpamatoval nejdříve a řekl mi, že by mu rád daroval naše CD. Chvíli nás všechny vybízel, abychom ho následovali, ale my se vymlouvali na všelijaké důvody, až nakonec Pepíno mávnul rukou a vyrazil odhodlaně sám. Všichni jsme pak měli hroznou radost, když se rozzářený za pár minut vrátil a říkal, že si společně potřásli rukou, prohodili pár zdvořilostních větiček a prezident měl z dárku velikou radost. Takže doufáme, že se mu naše CD Příslib líbí......a někdy třeba zase přijde na slovíčko...  (Pepíno a prezident jsou fakt v pohodě, ne?) K samotnému koncertu: Byl dost příjemný, zahráli jsme 2 naše novinky (Zatmění a další skladbu zatím bez názvu) a myslíme, že byly přijaty více než vlídně. Od The Cure jsme poprvé zahráli i The Caterpillar a Friday I´m in Love  - jejich obdivovatelé v sále to myslíme moc nečekali a kvitovali s velkým nadšením.... No a co Jonathan??? Zvládl to na výbornou - všichni jsme z toho měli náležitou radost, ale čeká nás ještě spoustu dřiny, takže už od zítřka začínáme pracovat dál, abychom vás brzy zase mnohým prekvapili. Je nám opravdu líto, že náš koncert nemohlo stejně nakonec vidět mnoho z vás, kteří jste se na nás chystali - takže přijďte v pátek 17.12. do Rock café, kde vám na všechny bolavé rány, že jste nás v sobotu nemohli slyšet přiložíme až 30 písňový koncert. Platí???
 
PÁTEK     19.11.99
Zítřejší (so 20/11) koncert NOCi, Divokého Billa a Roe-deer v našem domovském klubu Rock café je zároveň after-party pro všechny protagonisty gigantického koncertu na Václavském náměstí 10let poté, klub je zadán pro pozvané (údajně jsou očekávány osoby z těch nejvyšších možných kruhů - ale o tom zatím pšššš!), avšak nikdo nemůže v této chvíli říci, zda-li kromě několika set pozvaných hostů bude do klubu vpuštěna i veřejnost, ze dne na den se zprávy mění, za pokus to jistě stojí, je možné, že nějakým 50-100 osobám z vás bude do Rock café vstup umožněn, ale bohužel se tak klidně stát nemusí a nic z tohoto není v žádném případě v naší moci...
Slíbený 1 VIP vstup na tuto tajemstvím obestřenou akci po slosování získává Miroslav Hejl (Olomouc - doufáme, že přijede !!!) Gratulujeme.
a děkujeme všem ostatním za jejich účast v narychlo přichystané soutěži... Bohužel. Přesto doufáme, že se tam třeba všichni nějak setkáme, určitě to zkuste, ale Miroslav Hejl to má jisté (pokud tedy s sebou pod kabátem nebude mít 10 ocelových nožů a několik pendreků :-))) ). SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY, JELIKOŽ VIDÍTE, CO VŠE JE ZDE OD NOCi MOŽNÉ ZÍSKAT.
 
PONDĚLÍ 15.11.99
POZOR!!! NA 90% BOHUŽEL NEBUDE NÁŠ UNPLUGGEDOVÝ KONCERT V SOBOTU 20.11. PŘÍSTUPNÝ PRO VEŘEJNOST!!! S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ SE TEDY NA NÁŠ KONCERT DOSTANE JEN 1 Z VÁS (viz dále)
Je nám to moc líto, jelikož máme (a speciálně pro vás - naše fanoušky) připraveno několik velmi delikátních skladeb - jednak akustické úpravy našich nejlepších písniček, stejně jako i několik námi dosud nehraných skladeb od The Cure)
Pokud jste do této chvíle měli v plánu, že se přijedete v sobotu do Rock café určitě podívat, tak co nejčastěji, prosím, sledujte naše stránky! Pokud by přece jen veřejnost měla nakonec přístup do Rock café umožněn, tak vám to zde dáme okamžitě moc rádi vědět... Kdo jste z Prahy, můžete zkusit přijet, třeba se vám přece jen pro vaše hezký kukadýlka podaří vzbudit soucit u ochranky a na náš koncert se dotanete... Je nám to opravdu ještě jednou moc líto, a tak jsme se rozhodli, že alespoň 1 z vás se musí stát svědkem této (zatím utajené gigantické akce), a tak zde pro zájemce dáváme 1 lístek k dispozici. Napište nám na soutez-noc@email.cz co nejrychleji vaše jméno a tel.číslo, kde budete neustále k zastižení - šťastného jedince vylosujeme a okamžitě zkontaktujeme.

-PROSINCOVÝ KONCERT V ÚSTECKÉM KLUBU DOMA JE PŘESUNUT NA LEDEN/ÚNOR ´99

A DALŠÍ HORKÉ NOVINKY NOCi:
1. Srandovní perlička z naší včerejší zkoušky (nemyslete, že jindy je to snad nuda, ale dneska si zasloužíte trošku pobavit, ne?)
S tichým svolením celé NOCi zde uveřejňujeme malý výňatek včerejšího rozhovoru:
Filip: Včera přišel na zkoušku a řekl dnes již vlastně legendární výrok: "Od té doby, co žiju sám jsem zjistil, že mám nějak víc času na sebe, na své přátele a koníčky, na sledování zajímavých filmů a na uskutečňování všech mých dlouholetých snů..........."
Andrzej:"Dovolil bych si jednu malinkou irelevantní poznámečku: Doufám, že na vás teď nezavál dech staleté Filipovy samostatnosti. Dnes jsou tomu totiž již skoro celé dva dny, co Filip žije sám..... :-)))) "
Všichni z kapely kromě Filipa: "No, není ten kluk roztomilej?"

2. Jeden z nás oslavuje tento týden své 23 narozeniny !!!  Oslavenec se prý cítí výborně, slavit se prý bude jen velmi mírně, umírněně až decentně.
 
 

SOBOTA 13.11.99
  Urputně zkoušíme, zkoušíme a zkoušíme...
Takhle bychom asi nejvystížněji mohli charakterizovat naši současnou činnost. Jonathanovi to jde výborně, už máme secvičeno přes 12 skladeb!!! Na unpluggedu v sobotu 20.11. v Rock café představíme i 2 naše žhavé novinky - Zatmění a Nová_1. Těšíme se na vás, peněz si tentokrát nemusíte brát moc, jelikož je v rámci akce 10 let potévstup na tento sobotní koncert: NOC, Divokej Bill a Roe-DeerVOLNÝ. Další novinky brzy...
 
 
 
PONDĚLÍ 1.11.99
Jonathan Omer
"aneb první cizokrajný člen NOCi" se stává novým bubeníkem NOCi. Nahrazuje tak plně Michala Fraňka, který se od nás před měsícem rozhodl odejít (o Michalovi určitě ještě uslyšíte, nebojte....). Rozchod s Michalem proběhl v přátelském duchu a poslední 2 koncerty, které s námi odehrál byly rozhodně jedny z nejlepších. Po pátečním konceru v Rock café v pozdních NOCních hodinách jsme se rozloučili, popřáli si vzájemně a upřímně štěstí, potřásli si pravicí a rozešli se každý svou cestou.... Více informací o Jonathanovi Omerovi a jeho aktivitách se dozvíte velmi brzy zde. Spadl skutečně jako z nebe, naše skladby se mu velmi líbí a doufáme, že jakmile se k nám zcela začlení bude velkým přínosem pro naši kapelu (Vězte, že tak tomu bude bezpochyby). A jak spolu komunikujeme? Jonathan mluví dost dobře česky (a to je v  Čechách terpve 3/4 roku!), občas si vypomůžeme nějakým anglickým slovíčkem a tak... V této chvíli začínáme intenzivně zkoušet, připravujeme se na  SO 20.11. - náš druhý UNPLUGGED!!! (VSTUP do Rock café bude tento večer Z D A R M A) a další koncerty našeho současného programu... Doufejme tedy, že už jsme tedy všechno hezky pěkně ustálili a Jonathan a my 4 stávající (Pepíno, Báma, Filip a Andrzej) budeme NoCí navěky věků.
 
První 2 koncerty...
našeho turné se dost vydařily. Ve čtvrtek jsme odehráli 2 a 1/2 hodinový koncert v Liberci v klubu Golet a stejně tak tomu bylo i den nato v pátek 29/10 v Praze v Rock café. Soudě podle radostných reakcí z publika a našich pocitů - jsme velmi spokojeni. Oba koncerty jsme začínali naší z nejoblíbenějších skladeb The Cure - Plainsong - hutné klávesy a zpěv s obrovskou ozvěnou, spoustu mlhy - velmi mystická skladba...Jen si to zkuste představit, pokud jste tam tedy nebyli.... Celý večer jsme pak střídavě hráli naše vlastní skladby stejně jako notoricky známé i méně známé skladby od The Cure. Největší ohlas z publika (doufáme, že právem) jsme zaznamenali asi při skladbách:
od The Cure: Doing The Unstuck, From The Edge of The Deep Green Sea, .... (jsme patřičně hrdí na to, že umíme zahrát takhle náročné skladby, :-)))) )
od NOCi: asi V peřejích, Perla a tradičně pak Červnec, Nesmiřitelní,...
Ale to nejlepší ještě přijde!!! Zřejmě se naše turné s NOCí a tributem The Cure o pár koncertů rozroste.... Připravujeme další neuvěřitelné novinky, takže budete dost možná koukat zase s otevřenýma pusama, co jsme si pro vás zase připravili...
 
 
 
 
 
PÁTEK 22.10.99
NoC+ The Cure revival
   Z naší bezmezné a dlouholeté lásky k The Cure jsme se rozhodli, že několik našich následujících koncertů pojmeme trošku neobvykle. Kromě našich vlastních skladeb, které obvykle na koncertech hrajeme, zde tentokrát zazní i mnoho skladeb od The Cure, které jsme velmi pečlivě nacvičili... Těchto několik večerů se bude odehrávat převážně ve znamení těchto našich otců a učitelů, po skončení koncertu budete vždy moci ještě tančit jak na klasické hity Cure, tak i na jejich b-singly a další rarity. V našem Cureáckém repertoiru zazní spoustu skvostných skladeb, nechceme dopředu moc prozrazovat, ale buďte si jistí, že zazní i některé dost náročné skladby!!! Velmi brzy si zde budete moci stáhnout nějaké mp3 ukázky a přečíst naše playlisty (takže kdo nepřijede bude se moci s ostatními podělit alespoň po internetu) Ale nechte se opravdu překvapit. Ke všemu budeme náš repertoir dost obměňovat, takže si troufáme říct, že si těch asi 7 magických nocí, které se uskuteční 100% krutě užijete... Staňte se proto svědky nejen maximálně věrného The Cure revival, ale i NOCi a našich  vlastních nových skladeb, které po všechny večery zazní... Přijďte se s námi pobavit, zavzpomínat, přenést se do budoucna a očekávat novou únorovou desku CURE, která bude určitě naprosto skvělá....
A kde nás tedy můžete vidět? (Zatím jen v ČR :-(( ):
 
SO 20/11/99 NOC + DIVOKEJ BILL + ROE-DEER  (VŠICHNI UNPLUGGED !!!!!) VSTUP: Z D A R M A ! ! ! Praha 'Rock café'
 
SO 4/12/99 NOC + THE CURE REVIVAL - THE CURE NIGHT Ústí n.Labem 'Doma'
 
SO 29/1/2000 NOC + THE CURE REVIVAL - THE CURE NIGHT Pardubice 'Žlutý pes'
 
SO 12/2/2000 NOC + THE CURE REVIVAL - THE CURE NIGHT Karlovy Vary 'Propaganda'
PONDĚLÍ 18.10.99
Moc se na Vás těšíme na našich dvou nejbližších koncertech 28.10. Liberec a 29.10. Praha. Myslíme, že to bude naprostá bomba, o tom svědčí už ten fakt, že nás poslední dobou ve zkušebně dost často mrazí a možná je to také tím, že pořád hrajeme jako by to bylo naposledy (viz. náš Myshak) (ale to si pishte, že to tak nebude, pokud se ovšem nezabijeme během našich silničních grand-prix, kdy jezdíme permanentně opilí a na hranicích našich tachometrů... :-((( ). Na naše vystoupení jsme si pro Vás připravili obrovskou porci lahůdek, kterou budeme dost svěže obměňovat..... Ale víc se dozvíte už pozítří (ve středu), kdy zde budou uveřejněny další informace ohledně 7 našich vystoupení. Takže pozítří....
POZOR!!! Všichni, kdo se těšili na náš prosincový koncert v Lucerně, nechť sledují naše stránky, jelikož nevíme, jestli se uskuteční ve ST 15.12.99 nebo až někdy v lednu 2000...

BUBENÍKU, NOCÁKU, OZVI SE!!!

Minule jsme sice psali, že jsme s nalezením vhodného kandidáta na post po Michalovi na dobré cestě, ale nějak se vše zamotalo... Zkrátka nikdo zatím nebyl tak výbornej jako je Michal a to je právě to. Potřebujeme totiž výborného, spolehlivého, nejlépe černovlasého, humorného a nejlépe dobře situovaného bubeníka od 15-25let anebo od 55-99let (ale v druhém případě zašli prosím zárověň i foto). Můžete použít jak cesty e-mailové, tak i telefonní do naší Agentury: 0602 / 950 440

Minulý týden a další starší novinky...

Jistě se Vám již doslechlo, že se v současné době něco děje. To tedy ano:
1. Obcházíme gramofonové  firmy s CD Příslib a snažíme se získat nějaký konkrétní ´příslib´
Zatím vám můžeme říctjen to, že na několika místech naše hudba vznítila zájem a vše je zatím v jednání...
2. Hledáme nového bubeníka, jelikož Michal Franěk pozvolna od NOCi odchází.
Michal, téměř po 2-letém působení v NOCi (nahrál s námi CD Dopisy a CD Příslib), se rozhodl odejít.
Zde je oficiální vyjádření NOCi: Odchod z NOCi je Michalovo rozhodnutí, jeho vlastní krok, přejeme mu mnoho štěstí v jeho dalších aktivitách. Všechny sjednané koncerty Michal samozřejmě ještě odehraje. V současné době si vybíráme nejvhodnějšího z několika adeptů  (naštěstí jako by z nebe spadlo několik dost schopných kandidátů) na Michalův post. Jakmile bude vše secvičino, naše Agentura Nightmare, se pustí do dalšího sjednávání koncertů, jež muselo být před několika týdny v půlce vyjednaného turné přerušeno z výše uvedených důvodů.
3.Ještě v prosinci se chystáme znovu do studia (již bez Michala a to i za předpokladu že nový bubeník ještě nebude třeba definitivní) a kromě minimálně jedné žhavé novinky, kterou nahrajeme, budeme dělat jiné zajímavé věci, o všem se dozvíte však brzy více...
4.Co zde na našich www můžete čekat v nejbližší době? Výsledek našeho příspěvku k  tributu The Cure (který dostanou samotní členové The Cure pod stromeček) v MP3, nové fotky, texty  a chystá se i zcela nový design!

14. září:
Nějaké nové koncerty  se dozvíte zde. Bližší informace zde...

Jistě jste si všimli (a mnozí z vás i zúčastnili) naší dlouhodobé soutěže o spoustu nocáckých cen. Zde uvádíme výsledky slosování:
(Ne, že by se naší soutěže kluci neúčastnili, ale tentokrát to nějak všechno vyšlo na dívky:  :-)) )
1.místo - CD Příslib, CD Dopisy, MC V trávě, Tričko Příslib a 2 lístky na koncert NOCi podle vlastního výběru. - Zuzana Čejková (Příbram)
2.místo - CD Příslib a Tričko Příslib - Ada Grygarčiková - (Opava)
3.místo - CD Příslib a CD Dopisy - Šárka Lorencová - (Jindřichův Hradec)
4. místo - CD Příslib a 2 vstupenky na koncert NOCi podle vlastního výběru - Kateřina Simandlová - (Praha)
5.místo - 2 vstupenky na koncert NOCi podle vlastního výběru - Jitka Thámová - (Mělník)
(SE VŠEMI VÝHERCI SE NEPRODLENĚ SPOJÍME)

VŠEM VÝHERCůM SRDEČNĚ (K NABYTÍ TAKOVÝCH SKVĚLÝCH CEN) BLAHOPŘEJEME, VŠEM ZÚČASTNĚNÝM DĚKUJEME !!!
SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY PRO DALŠÍ SOUTĚŽE.

OTVŔÁME OBJEDNÁVKOVÝ (NOC - SHOP) OBCHůDEK S NAŠÍM ZBOŽÍM. CD Příslib (120Kč), CD Dopisy (100Kč) a Trička NOC zde - stačí vyplnit a počkat na balíček.

CO DĚLÁME?
- POSLEDNÍ 3 TÝDNY JSME STRÁVILI NAD USILOVNÝM NAHRÁVÁNÍM JEDNÉ SKLADBY OD THE CURE V RÁMCI CELOSVĚTOVÉHO PROJEKTU PINK PIGERS.
BYLA TO VSKUTKU DOST DŘINA (PO NOČNÍM NAHRÁVÁNÍ BYL ANDRZEJ NÁSLEDUJÍCÍ DEN ČASTO AŽ DOST NEPOUŽITELNÝ, ALE SNAD TO VE VÝSLEDKU STOJÍ ZA TO).
VYBRALI JSME SI SKLADBU THE BABY SCREAMS - TROŠKU JSME JI ZRYCHLILI A PROŠPIKOVALI PÁR SAMPLÍKAMA. SKLADBA VYJDE NA 1 z asi 10-13 CD, KDE NAJDETE KOMPLETNÍ DISKOGRAFII THE CURE (DOKONCE I ABSOLUTNÍ SNAD NIKDE NIKDY NEVYDANÉ RARITY) V PODÁNÍ ASI 200 KAPEL/ PROJEKTů/FANOUŠKů Z CELÉHO SVĚTA.- CO SKLADBA OD THE CURE TO JEDNA KAPELA / PROJEKT / FANOUŠEK. BUDE TO ASI DOST ŠIROKÉ ROZPĚTÍ POJETÍ, KVALITY PROVEDENÍ I NEZAUJATÝCH NÁPADů. SKLADBA TOTIŽ MOHLA BÝT NAHRÁNA JAK V NEJDRAŽŠÍM STUDIU NA SVĚTĚ TAK V KOJUPELNĚ KOHOKOLI Z VÁS NA TAMBURÍNU NEBO ŠPANĚLKU NA KAZEŤÁK. NO, UVIÍME, KAM NÁ ZAŘADÍTE VY, VZHLEDEM K NAŠIM AMBICÍM SNAD DO TÉ PRVNÍ SKUPINKY. :-)))

- JINAK ROZPOSÍLÁME NAŠE CD DO GRAMOFIREM A PEVNĚ VĚŘÍME, ŽE DOSTANEME SMLOUVU NA VELKOU DESKU !!! A DĚLÁME SPOUSTU DALŠÍCH VĚCÍ - MOŽNÁ PŘÍŠTĚ NĚCO VÍCE...

17.8.99
Všechny vás srdečně zveme v PÁTEK 20.srpna do Rock café na křest našeho dlouho očekávaného CD Příslib.
Poslouchejte Radio1, kde každý den v tomto týdnu můžete slyšet některou naši novinku a zároveň každý den v soutěži vyhrát naše CD.
V pátek zahrajeme snad všechno (i některé naše nejstarší skladbičky), THE FASCINATION bohužel nedorazí, jelikož se jim přihodilo, to co nás jednou čeká všechny.
Je nám moc líto, že je to jejich konec, ale na druhou stranu o to dříve uslyšíme nové projekty, které Jeera a Martina už dlouho pečou ve svých hlavičkách, tešíme se.
Ale ještě k pátku: CD pokřtí náš PRODUCENT a SHOWMAN v jedné osobě - Míra Jirásek - ze STUDIA KUFR - zahostuje s námi i v jedné skladbě!!! Ale pšššš. Andrzej nezůstane u mikrofonu také sám,
vylosujeme VÍTĚZE BIG SOUTĚŽE O CELOU NOCOVSKOU DISKOGRAFII a když vám řeknu, že celou NoC dorazí DJ BABBUCCHINO a JEHO ´80 (Cure, Depeche, Manic Street, kytarovky, starší hity...)

KE KONCERTU 6/8 a K NAŠEMU PRVNÍMU UNPLUGGEDu:
Popravdě řečeno jsme nečekali jsme, že to bude taková bomba. Za 1. hrozně lidí. 2. Hrozně příjemných a vášnivě aplaudujících lidí. Za 3. a to v neposlední řadě - soudě podle mnoha pokoncertních ohlasech - náš prej super výkon. (Někdo dokonce řikal, že bysme takhle mohli hrát i normálně, no jo no, ale samochvála trošku smrdí ( i když to říkali jiní), takže pryč od toho... Určitě to někdy ještě zopáknem. Divoj Bill byl super a Alice in Jam - jako vždycky taky.

Podpořte nás svým hlasem do Velké sedmy na Radiu1 (sedma@radio1.cz)
Oficiální žebříček najdete na www.radio1.cz, pokud se vam teď zrovna nechce ani přemýšlet, ale víte, že NOC je nejlepší, tak jsme zde pro vás vypracovali žebříček, kterej zkrátka pošlete a je to. (Jasně že NOC je tam,
kam patří...)
1.NOC - PERLA
2. MILAN HLAVSA - Skořápky [1]
3. DESPONDANCING - I Can't Tell Me [8]
4. RICHARD MULLER - Cigaretka na 2 tahy - Live [6]
5. ECSTASY OF ST.THERESA - Ikarie XB 1
6. -123 MINUT - She Won't Care [2]
7. VRTULE 1 - More
8. CHAPRÁL CRAZY PLESK - Páni kluci [4]
9. VIDIEK - Ved sme normalni
10. VETERANI STUDENE VALKY - Malo me zbejva
11. VÁCLAV KOUBEK - Mol [3]
12. JAKO ZAZRAKEM - S kloboukem [n]
13. PUVODNÍ  BUREŠ  - Sladkej  život [n]
14. INE KAFE - Tak_ dni [-]
15. HUDBA Z MARSU - Jetoleto [n]

PREMIÉRA 1.SINGLU Z EP Příslib"V PEŘEJÍCH" !!!
VYBER SI:
A - ROVNOU STÁHNOUT (V_perejich.mp3  (3118 Kb))
B - NEŽ SI STÁHNU, CHCI SE JEŠTĚ PODÍVAT NA STRÁNKU VĚNOVANOU TÉTO PREMIÉŘE

ZÍTRA PÁ  6/8 HRAJEME JAKO HOSTÉ ALICE IN JAM V ROCK CAFÉ UNPLUGGED!!!!

19.července - NOVINKA!
Rozhodli jsme se, že náš první singl z EP Příslib´V peřejích´ uvedeme premiérově zde na INTERNETU !!! Napojte se tedy na tyto stránky v ÚT 3.srpna a můžete stahovat jako o život. Další 2 skladby si budete muset vychutnat asi až doma na zakoupeném CD (závazná objednávka zde za 120 Kč á 1 kus+dobírka) nebo na koncertech:
v nejbližší době to budou:
6.8.99 - PRAHA ROCK CAFÉ - NOC budeme hosté Alice in Jam a zahrajeme poprvé UNPLUGGED!
20.8.99 - PRAHA ROCK CAFÉ - NOC - křest CD Příslib a slosování soutěže!!!

14.července
KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM PŘEJE CELÁ NOC! VŠÍMÁTE SI, ŽE UŽ JSOU NOCi ZASE DELŠÍ???
Seznam koncertů k našemu chystanému Turné Příslib zde bude uveřejněn sice až později, ale už teď alespoň 2 nové ochutnávky...
V pátek 6.8.99 vystoupí NOC v Rock café jako host Alice In JAM a obě dvě kapely zahrají UNPLUGGED!!! V případě NOCi je to poprvé! Zdůrazňujeme, že tam vystoupíme jako hosté, což znamená že zahrajeme 7-9 skladeb a odporoučíme se, ale rozhodně to bude stát za to, slyšet některé naše písně v akustických verzích. Rozhodně přijďte, ale nezapomeňte, že:
20.8.99 opět v Rock café a tentokrát s The Fascination křtíme naše zbrusu nové EP Příslib, kde samozřejmě zahrajeme naší obvyklou velkou SHOW - včetně našeho obvyklého poraňování fanoušků křtěným a do obecenstva vymrštěným CD ( :-)) tentokrát to hodíme jako do peřinky, slibujeme)
No a na závěr ještě jedna velká SHOW: V pátek 3/12 se uvidíme opět v Lucerna Baru, věříme že vás přijde zase hojně. Na Mikulášské party vystoupí tedy: NOC, THE FASCINATION (U2, Garbage, Cranberries, Sting, ...revival) a jako headlineři opět ALICE IN JAM !!!
12.července
Takže letem světem: Koncert 30/6/99 v Lucerna Baru s ALICE IN JAM a THE FASCINATION se myslíme více než povedl,doufáme, že si to zase brzy zopáknem, přišlo 350 lidí a vy, kteří jste tam byli, jste byli vážně skvělí... Škoda, že to bylo celý jenom dost uspěchaný a nezbylo vlastně moc času s nikým si moc popovídat a tak.
2.7. jsme pak hráli v Pardubicích ve Žlutém psovi, skvělej zvuk, díky Libore, takovej jsem snad ještě ani nezažil (Andrzej), zvukař přišel, za 20 minut nazvučil a všechno znělo naprosto perfektně, jak na podiu tak v publiku, hrát je pak skvělej zážitek... Z tohoto koncertu také vypouštíme do světa asi 23 písničkovou nahrávku Live in Pardubice (prodávat se nebude, ale je určena pro ty nejskalnější fanoušky a fanynky, kteří si ji na nás vyprosí a pro které bude čest se takovouto raritou pyšnit), nahrávka taktéž nemá s žádnou doposud pořízenou nahrávkou srovnání... Proste, proste, proste...

No ale hlavně: Celý minulý týden jsme strávili ve STUDIU KUFR, kde jsme nahráli naše třetí EP ´Příslib´, které už brzy spatří světlo světa. Pod vedením našeho producenta Miroslava Jiráska jsme nahráli celkem 3 skladby, jsou to: V peřejích, Perla a Pod římsou. Pro každého něco: drsná (asi ještě větší maso než Eulalie), smutno-veselo-energická a melancholicko-sebevražedná. Konečně to půlroční úsilí přineslo své plody. Pilotním singlem (zatím jen
na Rádiu 1:-) ) bude nejspíše skladba V peřejích. Ve Velké sedmě se možná objevíme už začátkem srpna, takže ještě před křtem 20/8/99, který se odehraje v Rock café, ale o všem vás budeme samozřejmě včas informovat.. (už si ale žhavte svoje e-maily a koresponďáky, abyste nás pak ve Velký 7 náležitě podpořili!). Cd si můžete objednat už teď v předstihu za pouhých 120 Kč (kdoví jestli pak nepodraží, takže neváhejte!!!)
Další NOCovskou raritou se stane připravovaná kompilace SUMMA, která opět nebude na prodej, ale bude určena jen pro ty největší fanoušky:
Poznáte ji podle zinvertovaného obalu Příslibu a na kompilaci najdete:
Kromě EP Příslibu (3 skladby) také minialbum Dopisy (´98 - 5 skladeb), EP V trávě (´97 - 4 skladby) a několik nejpovedenějších live kousků z našeho repertoáru z let 97-99 (včetně pověstných Dopisů z Lucerna Baru ´97), pokud zbude místo naleznete zde i zrcadlo našich www stránek...
To je co???? Ptáte se tedy jak ony dvě rarity získat? Věřte, že Live in Pardubice i Summa k mání jsou - musíte se jen snažit, např. vykoupit celý náš sklad CD nebo spekulovat s našimi lístky nebo udělat veřejnou sbírku na Filipa atd.. zkrátka jsou vítány nápady všeho druhu, ale nebude to vůbec lehké, to nám teda věřte...
Nová data koncertů k podzimnímu ´Turné Příslib´ najdete na našich stránkách...

26/6/99
To nejžhavější, co nás a doufáme, že i váš teď čeká:
30. června se koná MEGAKONCERT v Lucerna Baru, počítáme, že přijde přes 1000 lidí :-). Kromě Noci vystoupí tedy:
The Fascination (U2 revival, Smashing Pumpkins, Sting, ...), Alice in Jam (Pearl Jam a Alice in Chains revival) a Nirvana revival (=Nirvana revival - hahaha)
Na Rádiu 1 běží jingly jako o závod a v úterý a ve středu zde proběhnou 2 soutěže, vždy o 2 lístky a CD "DOPISY", takže zůstaňte naladěni
na té správné frekvenci!
2. července se Noc objeví poprvé v Pardubicích, kde vystoupíme ve Žlutém psovi!!!

A víte, co děláme 4. července a následující týden??? No přece...... Jsme ve studiu a
pokud z nějakého debilního důvodu náhodou ne (škoda, že neslyšíte jak tady klepeme do betonového stolu), tak nás Dušan nebo Míra (majitelé studia KUFR) asi uškrtí, ale my pak naoplátku zase uškrtíme Filipa, pokud nám to ještě bude něco platný.
Ale co z toho pro vás??? No přece nové CD Příslib, které pravda připravujeme intenzivně již přes půl roku, ale víme, že to bude stát za to...
Pokud vše půjde hladce, tak CD pokřtíme 20.8.99 v Rock café, kde spolu s námi vystoupí i Fascination.
15. srpna uzavíráme také naší soutěž, takže na onom koncertu vylosujeme konečně i VÝHERCE!!!
(Ale pro ty co určitě propásnou zúčastnit se této soutěže, chystáme brzy další!!!, takže třeba eště někdy vyhrajete, jestli nechcete už teď a tady, no.)
S novým CD se těšte na nové stránky, pokojíčky, spousta chytrých věcí o nás, spoustu kravin, fotek, povídání...., ale teď ty poslední dny co chybí světu k tomu, aby mohl přijmout a pak náležitě ocenit nejlepší EP na světě, musíme až do vyčerpání krutě krutě makat, je to šílený, jestli teď nespadnu únavou na tuhle klávesnici, tak mi bude fajn. Mějte se ahoj.
Jo eště: Add Ladronka - Koncert a celá akce byla dost v pohodě, hráli jsme někdy k půlnoci 23.00, lidi tančili, bylo to fajn. Až zase na pár much: skoro několika hodinový skluz, konec až asi ve 4.00 ráno a následné vstávání v 6.00 (nebo u někoho i nevstávání) některých našich členů a také nás velmi pobavil jeden člen jedný kapely (okamžitě se nám začaly zdát dost nesympatický), který si rádi zahráli na naše basový a kytarový comba a kdovíco jsme jim eště nepůjčili, ale podivné bylo, že okamžitě po skončení svého "setu" začali nosit svoji "aparaturu" do auta, odnášeli i jediné bicí z pódia v celkové hodnotě cca 121 Kč (kdybychom to bývali tušili!!! :-)) a jejich námi okamžitě zadržený bubeník prohlásil: "Ne, škopky nepůjčím ani za nic, ty já nepůjčuji ze zásady." Popřáli jsme jim šťastnozu cestu a Filip je nakopal do prdele.

LIDI, MÁTE RÁDI NOC, CURE, U2, PEARL JAM, NIRVANU??? TAK PŘIJĎTE VE ST 30/6 DO LUCERNA BARU a V PÁTEK 2/7 DO PARDUBIC. Ahojky. Před studiem 4.7. - x.x.´99 ? se vám ještě sámo ozvem.

15. června
Přijďte se podívat tento čtvrtek 17/6/99 na Festival FFUK na Ladronku!!! Kromě NOCi zde vystoupí ještě tyto partičky:

Jedly, Náhradní chrup, JKHCH, Závodníci a Higher Ground. Je to tam prej ňáký drsný, takže nasedněte do aut, tram, busů a taxíků a od 18.30 akce začíná. NOC začíná po 21.00 !!!
 
Ode dneška až do 15/7/99 si u nás můžeš stáhnout:
Stáhni si: V MP3 EULALIE a VČERA
 
Už vás taky tak štve, jak se tato stránka dlouho načítá??? Pokud vás zajímájí staré novinky tak rychle čtěte, čtěte, jelikož je v příštích dnech odšmiknem (=odmáznem), óó kdyby šla takhle mazat minulost každýho z nás, co???
9. června
Začínají se objevovat človíčci, kteří nám posílají fotografie z našich koncertů, udělejte to prosím i vy jako Jana B. nebo dříve už Pavel K. (Děkujeme!) a udělejte radost nám i dalším návštěvníkům našich oficiálních stránek!, kteří se na ně určitě s radostí kouknou. Tuhle a další fotečky najdeš zde. Jen klikni !!! Nebo rovnou založte neoficiální stránky NOCi (třeba: www.noc_fanclub.cz) a bude to! Ale hlavně žádný lži a tak, my jsme všichni totiž hrozně slušní a tak, no... a brzy bysme vám to zatrhli...
Takže na nové fotky se můžete kouknout tady, přijďte příští čtvrtek 17.6. na Ladronku do klubu a budeme se těšit ahoj...
Super fotky z dubnového minitour jsme dostali též od Jeery z The Fascination, díky moc!!!! Uvidíte je tady též, ale z důvodu usilovné přípravy na natáčení Příslibu, které se uskuteční již/konečně (vyberte si sami) na začátku července ve Studiu Kufr u Míry Jiráska a Dušana Vozáryho ´Dévy´ nemáme moc času a doufám, že je pochopitelně, že chceme, abyste nás žrali raději za nové možná něčím pologeniální písničky než za skvěle nascanované fotky. Takže nám držte palce a 20/8 to možná pokřtíme, ale pššššššššššššššššš - třeba se zase něco stane. Rozhodně ale nevylučujeme, že zde ty fotky najdete dřív, když všechno půjde OK (pro fajnšmekrytzn., že nebude padat počítač, klávesy se samplama budou synchronizovat bez zádrhelu, báma nepojede na chatu, andrzej nebude nemocnej, nebudou se vymazávat klávesy, filip bude mít samé jedničky na základce atd....).
Pro ještě krutější fajnšmekry (hlavně pro odpůrce prohlížeče Netscape) : K těm stránkám o Nocáckých narozeninách, chtěl náš programér ještě něco říci: Michal D.:"Poprvé v životě mě vážněji začal srát Netscape, všechno se rozpadalo a vypadalo přesně, jak nemělo, bylo to jako z nějakého hrůzostrašného filmu, ale pak jsem vymyslel pár fint a ono mě to poslechlo, já jsem tak chytrej, ten Netscape taky - když pochopil mé úmysly, nuže, milujme tedy dál Netscape. Díky za pozornost. Toť vše." Omluvte prosím tyto výlevy našeho programéra, my za to nemůžeme.)
 
 

3.června
Páteční akce v Rock café proběhla dost mile, koncerty obou kapel se skvěle vydařily, až na to vedro - to byla hrůza. Velmi také díky za milou účast všech Gondíx (3x), našich bývalých členů Páji a Járy (který ale přišel pozdě), Jirky Ž. a spoustě dalším kamarádům: Drunymu, Janám, Zuzce a skalním fandům, kteří přišli!!! Díky!

Dnes konečně po 3 měsících !!! rozsáhlejší reportáž z našich narozenin zde (mějte prosím strpení - ta stránka je dost velká a tak hlavně vydržte!!!) - byla to šílená fuška to udělat (opravdu pár nocí a dnů práce).Myslíme, že je to momentálně naše nejvydařenější stránka a pokud se ti bude líbit, klidně nám napiš, abychom pokračovali v tomto duchu...

Také vřelé díky za fotky od Jeery a Jany B., které najdete v sekci koncertů už příští týden...
24.května
Tento pátek se na vás moc těšíme do pražského Rock café, máme pro vás připraveno pár lahůdek a The Fascination (Opava) přijedou také jen kvůli vám, takže se čiňte a ukažte jim i nám, jak se v Praze dokážete bavit! (Vemte si s sebou propisky, naše soutěž pokračuje i nadále!). Začínáme už ve 20.30 !!!

Novinka: 17/6/99 se zúčastníme Festivalu FFUK na Ladronce, rozhodně to bude povedená akce (vstupné jen 50 Kč :-) )
Vystoupí tam několik skupin (alespoň jeden z členů každé skupiny musí být studentem FFUK - takže v každé skupině najdete alespoň jednoho intoše - brejlouna nebo čočkaře),
akce začíná již v 18.30 - takže vás tam moc rádi uvidíme. My začneme hrát až po setmění, předpokládaný začátek koncertu i je krátce po 21.00. Z ostatních seskupení vystoupí: The Jedly, JKHCH, ...

Pokud chceš, aby ti chodily krátké zprávičky pokaždé, když zaktualizujeme naše stránky a ty pokud už máš všechno důkladně pročtené a jsi žhavý(á) už jen na novinky (nebudeš se sem každý den muset chodit zbytečně koukat), tak klikni zde a napiš: REGISTRUJI SE  (Odešli a vše bude to hotovo.)

Nová podoba naší diskografie je zde, stálo to několika hodinovou dřinu a je to zároveň první vlaštovka budoucího vzhledu našich stránek... (Vow)


"Tak se na to sakra aspoň podívej"
(Billy Corgan)
18.května
Pokud nás chcete vidět co nejdřívě živě, podívejte se sem, na seznamu přibylo totiž pár koncertů... Nejbližší zůstává samozřejmě 28/5 spolu s The Fascination v Praze - Rock café. Sledujte plakáty, FAN a poslouchejte také Radio1, kde poběží jingly a soutěž o lístky a CD Dopisy...

Při náhodném listováním novin z předešlého týdne, jsme k našemu nemalému potěšení narazili na malou reportáž vztahující se ještě k našemu fotbalového zápasu (NOC vs MEZI PROUDY), shledáváme mnohem objektivnější než tu, kterou jsme zde uvedli 11.května, dejte prosím tedy větší váhu té oficiální zde a na tu starou klidně zapomeňte: (Děkujeme za několik gratulací, kterých se nám od vás dostalo :-) )Kdo to dočetl až sem, toho určitě bude zajímat, kde jsou ještě starší novinky, tzn. ještě zpátky až do roku 1997. Nevíme, nějak je nemůžeme najít... Asi tě musíme odkázat na naši starou ale docela vtipnu historii, která právě mapovala období 1997-1998 - Vyprávění Andrzeje (na dlouhé letní večery). Vyprávění Bámi a Michala. Jen pro úplnost zde dáváme link i na součašnější HISTORI NOCi (ale ten bude zbytečný, ne? zřejmě jsi trošku taky staromilec? Za to můžeš od nás i něco vyhrát.) Jestli jsi to opravdu dočetl až sem, pošli nám mailika a možná něco i dostaneš (do předmětu napiš: Dočetl jsem to až tam! :-) )

 

 

 
 
Stránky optimalizovány pro MSIE5.0 a vyšší, noc@post.cz 
© 1997 - 2001, PALEC-DESIGN