Moje temná stránka (Mojí osobnosti...)
  Světlo světa spatřil jsem přesně za deset minut deset ve čtvrtek 12. března roku 1976. Narodil jsem se tedy přibližně přesně o dva roky dříve než uvádí Andrzej. (pozn. Andrzeje: Andrzej v bývalém Michalově pokoji uvedl, že se Michal narodil v roce 1979 - samozřejmě se omlouvám, ale zřejmě to zapříčinilo nějaké administrativní nedorozumění). No a jako všichni Michalové oslavuji každý rok svůj svátek 29.zaří.
              Po vychození školky a základní školy,  své vzdělávání ukončuji střední školou elektrotechnickou a od té doby pracuji, ale hlavně od sedmnácti hraji na bubínky. Kromě bubínků se mi ještě líbí klávesy, na které se už asi rok snažím naučit, navíc jsem k svému letošnímu svátku dostal píšťalku, takže se ještě pokouším o zvládnutí tohoto nástroje. Jinak  si rád přečtu nějakou sci-fi knížečku,nebo si jdu zahrát s kamarádama fotbálek. Rád se taky ráno válim v posteli, hlavně o víkendu( je tedy jasné, že nesnáším ranní vstávání, i když znám, že “ranní ptáče dál doskáče”, jenže …………..  lenora,no), nebo popíjím Tequilku “Sunrice”,popřípadě bílý vinný střik, v noci s Nocí.

             Snad to o mě už stačí, nejsem totiž nějak příliš literárně založen a víc bych ze sebe stejně nevypotil. Takže čauky na nějakém našem super koncertě.
 

 
 
Stránky optimalizovány pro MSIE5.0 a vyšší, noc@post.cz 
© 1997 - 2001, PALEC-DESIGN 

 

 

.